Karadeniz Pet

van cat mısır granülü

celilkurt87

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar. mısır granülü almak için petshopa gittim. bana "van cat" önerdiler. aynı görevi gördüğünü söylediler. doğal bu dediler. tabana sermek için alacaktım daha temiz oluyormuş. Sizce de aynı mı? Muhabbet kuşuna van cat altlık olur mu?
p8M35J.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
van cat dediği sanırım kedi kumu markasıdır.Eğer doğal olan malzeme bentonit ise kullanılabilir.

Van cat genel bir ürün yelpazesinin adı. Hangi ürün kastediliyor buradan anlaşılmıyor.
Sentetik ürünler var bunlar kuşlara zararlı. Rastgele bir şey almayın.
Mısır granülünü çoğu petshop'ta bulamazsınız. Internetten sipariş edebilirsiniz.

mısır granülü doğal mıdır peki? dediğiniz gibi bentonit ise alayım mı sorup?

bu markanın bentonit kedi kumunu ben kullanıyorum

ben kullanıyorum ama birtanesi çok yemeye başladı ızgara koydum alta ne olur ne olmaz diye

açıkçası ben ızgarayı kaldırmak için koyuyorum bir taraftan da çünkü dışkılar ızgarada kalıyor ve yine çok pis oluyor. mısır granülü mü alsam acaba? onu yeseler de bir şey olmaz heralde

açıkçası ben ızgarayı kaldırmak için koyuyorum bir taraftan da çünkü dışkılar ızgarada kalıyor ve yine çok pis oluyor. mısır granülü mü alsam acaba? onu yeseler de bir şey olmaz heralde
mırı granülü daha mantıklı

Abi kaç kuşun var ki? Çok fazla mı? Az ise gerek yok hiçbirine.

az kuşum var ama çalışıyorum o yüzden. benim kuşlar baya yiyici. baya dışkı çıkıyor. en iyisi mısır granülü kullanmak

Kumdan ziyade kesinlikle mısır granülü kullanmanızı tavsiye ederim. Hafif ve emici yapısı ile diğer taban malzemelerinden ayrılıyor. Hoş bir kokusuda var. ortamda kötü koku oluşmasını engelliyor. Haftada bir defa kuruyan dışkıları kafesten toplayıp atın. eksilen malzeme kadar tabana yine granül katın. Ayda bir de tamamen tabandaki malzemeyi değiştirin. 3 kg bir çift için 5 ay kadar gidiyor.
Kg mı 5 TL 'den Tüm Türkiye'ye 6 tl kargo ücreti ile gönderebilirim arkadaşlar.

Dilerseniz facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz özelden msj atabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:06 --

Reklam mı oluyor bilmiyorum; reklam olursa bu yazıyı silebilirim. Ayrıntıl bilgiyi facebook sayfamda burdan okuyabilirsiniz. Resimler de mevcut;

https://www.facebook.com/muhabbetkuslari.evuretimi/posts/1663657147246535?hc_location=ufi

ızgara,plastik folluk ,tava gibi parçaları yedekli kullanırsanız temizlik ve değişimleri daha kolay olur

Geri