Karadeniz Pet

Vatana millete uğurlu olsun, yeni üretim kafesim :)

Sakuram

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kafes değiştir diyen tecrübeli arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine ve çok sevdiğim kafesime takamadığım yuvalık probleminden kaynaklı sorundan dolayı almış bulunduğum yeni kafesimi takdim edeyim :) Bayağı zorlandım çünkü yuvalıktan dolayı askıda denge problemi oldu ayriyeten bu kafese de yuvalık takma yeri yoktu fakat kafesi kıtır kıtır kestim artık isyan ediyorum ticaret adı altında kafes üreticilerine sesleniyorum her kafese bir yuvalık koyun çünkü ben her kafesi beğenmiyorum :D:D Kalamar kemiğini en kısa zamanda temin edeceğim, başka bir eskiğimiz var mıdır yavru alımı için?

Not: Maşe'Allah deyiniz ustalar :)

Son düzenleme:
Kafes değiştir diyen tecrübeli arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine ve çok sevdiğim kafesime takamadığım yuvalık probleminden kaynaklı sorundan dolayı almış bulunduğum yeni kafesimi takdim edeyim :) Bayağı zorlandım çünkü yuvalıktan dolayı askıda denge problemi oldu ayriyeten bu kafese de yuvalık takma yeri yoktu fakat kafesi kıtır kıtır kestim artık isyan ediyorum ticaret adı altında kafes üreticilerine sesleniyorum her kafese bir yuvalık koyun çünkü ben her kafesi beğenmiyorum :D:D Kalamar kemiğini en kısa zamanda temin edeceğim, başka bir eskiğimiz var mıdır yavru alımı için?

Not: Maşe'Allah deyiniz ustalar :)
Ekli dosyayı görüntüle 9567
Ekli dosyayı görüntüle 9568
Ekli dosyayı görüntüle 9569
Ekli dosyayı görüntüle 9570
Tünekler ahşap olsun

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun. Ancak birkaç şeyi de belirteyim. Sen üretim kafesi almamışsın ki yuvalı takacak kapı arıyorsun. Bu kafes görsel olarak hazırlanmış. Üretim kafesi daha düz hatlarda, yuvalık takılabilecek 3 yönünde kapısı bulunan kafestir. Bundan sonraki üretim kafesi seçimlerini daha dikkatli yapmanı öneririm.

Hayırlı olsun da bu üretim kafesi değil usta Levent abinin dediği gibi görsel ama işini görür yinede

Arkadaslarimiza katiliyorum keske fikir alsaydiniz

hayırlı olsun. fakat arkadaşların da belirttiği gibi bu kafes üretim kafesi değil. sizin için giyotin kapaklı üretim kafesi daha uygun olurdu sanki. kafes arayan arkadaşlar olursa ben natürbird'den aldım internet üzerinden. izmirden ankaraya kargo yaptılar. gayet de hızlıydı. ürün de aynen fotoğrafta belirtildiği gibi eksiksiz geldi. fiyat olarak da gayet makul. tavsiye ederim. linkini de vereyim ihtiyacı olanlar bakar.

http://naturbird.com/urun/45x35-uretim-kafesi/

Evet biliyorum, düz olması gerekiyor. Lakin ben istemedim, mühim olan yuvalık değil mi? Tünek sayısı, oyuncak vs. Düz bir kafes alsam ayaklıkta denge kurmayı daha çok zorlayacaktım ve olmayacaktı. Ayaklığı da kullanmak istedim :D Haklısınız ama bir kere de alışılmışın dışına çıkalım bakalım olacak mı :D:rolleyes:

2 güne ne o süs kalır ne tüller kalır :) kemirilmekten bi hoş olacaklar :)

2 güne ne o süs kalır ne tüller kalır :) kemirilmekten bi hoş olacaklar :)
Yo, benim kuşlarım hiç bozmuyor kafeslerini, kafesi yeni değiştirdim ve daha geçenki kafeside bunun gibiydi sadece silindirdi, zaten yuvalık takamadığım için değiştirdim. Hiçbir şeyi bozulmadı :) Bu zamana kadar nedense hiçbir kuşum bunu yapmadı, ilk zamanlar bende korkmuştum yoksa, ilk kuşlarımda

Geri