petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vazelinin Muhabbet kuşunda kullanılışı yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mavilim98 tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. mavilim98

mavilim98 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar kuşumun ceresinde ve ayaklarında yeni ilerlemeye başlayan bir mantar var tedavi için sade vazelin almayı düşünüyorum vazelin tedavi etmez sadece kabuk döker bir süre sonra geri çıkar diyorlar ? ayrıca vazelin nasıl kullanılır sürülür kaç günde bir bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim acil desteğe ihtiyacım var teşekkürler.

2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    mantar oldugundan eminseniz vazelin yerine mantar ilaci aln. trosyd genelde oneriliyo. fiyati da uygun zaten. gunde bir kere surebilirsiniz . surmeden once gagasini ayaklarini silin oyle surun kremi. onceki gunden kalan kremi temizleyin yani. gecmis olsun

Sayfayı Paylaş