Karadeniz Pet

Ve evimin yeni üyeleri

erha1907

Meraklı Üye
Arkadaşlarım abilerim ablalarım kardeşlerim arkadaşımdan aldığım muhabbet kuşları hakkında yorumlarınız bekliyorum. Dişinin ceresi kahverengi ancak erkek küçük gibi. . Bu çiftten yavru alınabilir mi sizce... Tabiiki sabır ve bakıma bağlı ancak fikirlenizde değerli ve önemli... Saygılar ve teşekkürler şimdiden..

kuşların ikiside dişi kardeşim çok beklerin bence erkek deil sarı kuş

Teşekkürler arkadaşlar yarın daha net resmini çekmeye çalışayım...

Sari bence de erkek ama daha net fotograflara bakmakda fayda var

Hepinize teşekkürler arkadaşlar yarın daha net fotoğraf çekip koyucam kısmetse...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:10 --

Abilerim sarı kuşun cinsiyeti hakkında kararsız kalmış daha net resimler istemiştiniz? Buyrun... Ve mümkünse eğer sarı kuş erkekse ki bana erkek gibi geldi. Çift hakkında da yorumlarınızı bekliyorum saygılar ve teşekkürler tekrar...

Buyrun resimler;

Teşekkürler abi... Dişinin ceresi kahverengi abi. Ne anlama gelir bu yani hazırmı sence ?

Çok teşekkürler abi. Yeni geldi kuşlar aldığım arkadaş biraz ürkütmüş. Kavga etmiyolar ancak çok ürkekler... Dediğin gibi bekleyeyim bakalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Başka yorum yapan yok mu arkadaşlar ?

Kafesin altına beyaz kağıt koy.Kemirirlerse mürekkepten zehirlenebilirler.

Sarı kuşun %100000000000000000 erkek kardeşim. Güzel yavruların olur inşallah.

Geri