Karadeniz Pet

Ve ilk yavrum bugün çıktı :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet GÜNEY

Guest
Meraba arkadaşlar en sonunda mubişlerimden yumurta almayı başarmıştım ve yumurtalar boşmu dolumu derken bugün ilk yumurtadan yavrum çıktı allaha şükür buyrun bude bebişimiz. :D

bu arada çıkan yumurta parcalarını alsammı yuvalıktan ama anne kalkmıyo hiç üzerinden bakınca bana kızıyo :D

kwn6w.jpg

Çok tatlı :) inşallah diğerleride biran evvel çıkar :)

gözünüz aydın mehmet bey maşallah hayırlı olsun yumurta kabuklarını anne yer diye düşünüyorum.yemezse anne yuvalıktan çıkanca alırsın benim rahmetli dişi kuşum kabukları yemişti.

Çok teşekkür ederim berrin hanım evet bende yer diye düşündüm ama sorayım yanlış bişi yapmıyım dedim ...

bence altına yavrunun talaş koyun o sert zeminde sıkıntı olabilir çarpık bacak vs ...

MaşAllah ustam devamının gelmesi dileğimle :) kabukları yuvadan alın.

eyvallah arkadaşım saolsın allah hepimize bu duyguyu nasip eder inşallah...

Maşallah, inşallah diğer yumurtalarda sağ salim çıkar biraz gözlemleyin anne yemiyorsa alın kabukları tabi dişi izin verirse:)

Hayırlı olsun üstadım inşallah digerleride sağlıklı olur Maşallah diyeyim bu arada :)

Maşallah, inşallah diğer yumurtalarda sağ salim çıkar biraz gözlemleyin anne yemiyorsa alın kabukları tabi dişi izin verirse:)

Saolasin Muammer ustam valla dışı yavruya bakmama bile izin vermiyor ama ole saldırma falan yok sadece kalkmıyor yavru ve yumurtaların üzerinden bakalım artık Dursun biraz daha :)

arkadaşlar kaç gün arayla cıkar yumurtadan yavrular dün ilk yavru cıkmıştı şimdi saat 9:15 de 2 ci yavrumda cıkmış allaha şükür sesleri bile cıkıyo ya :)