Karadeniz Pet

Ve işte Benim Çift....

• Konbuyu başlatan meta01903
  • Başlangıç tarihi
balkona çıkardım o coşkuyla kafa kaşımalar bazen birbirlerine yem vermeler başladı , gerçi erkek çok zıplıyo ani hareket yapıyo dişinin etrafında işte ozaman dişiden gagayı yiyor :D ..... çiftime daha mama ve vitamin takviyesi de yapamdım onlarıda yapınca bir kaç aya inş çiftleşme müjdesi veririm

Çiftleşirler çiftleşirler :)

bişey soracam atılım bey , benim kafes çok geniş değil 2 tünek uzak mesafeli kuşlar biraz karşıdan karşıya zorlanıyo gitmede onun yerine parelel uzun tek ağaç tünek kullansam daha iyi olur mu ?

daha iyi olur o şekilde yaparsanız..

Çiftleşirken erkeği tartabilmesi, tünekte sağlam durabilmesi lazım.. tüneği tahta tünekle değiştirin.. bıçak veya zımpara yardımıyla biraz inceltin tüneği.. dişinin rahat kavrayabilmesi gerekiyor

Peki erkek kusun tirnaklari hic yoksa sikinti olurmu

mama tarifi için bildiğim malzemeler de eksik var mı ?bu mamanın bir çift için ölçeği ne olmalı ?

- havuç
- yumurta
- irmik
- galete unu
- petibör büskivi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

S.aleyküm arkadaşlar bu yerli çifti üreticiye iade ettim yerine çok harika çek çift getirdim kuşlar 2 saatlik sıcak bir yolculuk geçirdi kendilerine geldikelri zaman sizlerle tanıştıracam onları...

mama tarifi için bildiğim malzemeler de eksik var mı ?bu mamanın bir çift için ölçeği ne olmalı ?

- havuç
- yumurta
- irmik
- galete unu
- petibör büskivi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

S.aleyküm arkadaşlar bu yerli çifti üreticiye iade ettim yerine çok harika çek çift getirdim kuşlar 2 saatlik sıcak bir yolculuk geçirdi kendilerine geldikelri zaman sizlerle tanıştıracam onları...

Hayırlı ugurlu olsun,

çok tşk ederim.....ortama alışmaları en az 1-2 hafta sanrıım

Geri