petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ve mutlu son

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed AKKAYA tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed AKKAYA

Muhammed AKKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugün ilk yavrum cıktı o mükemmel seslerini duydum Allah herkese nasip etsin bu duyguyu cok sevndm ve bundan sonra yavrular için nasıl bir mama ne koymalıyım ne koymamalıyım hangi malzemeye agırlık vermeliyim besinleri düzgn olması için öneriler lütfen arkadaşlar

5 yumurtam vardı kaçı cıkar acaba dolumu boşmu hiç bakmadım 1 tanesi cıktı 4 taneden kaç cıkar acaba

#1 Muhammed AKKAYA, 28 Nisan 2014
    Son düzenleme: 28 Nisan 2014
  2. mervekcrgl

anne beslıyomu bakın eger beslemezse bimde 1 1buçuk liraya hero abby mamalar var meyvelı falan onlardan alıp şırıngayla verin bu cok onemlı kursagı dolması lazım yavruların 8 satte bir beslenme ihtiyacı oluyo ve genelde anneler pek beslemez

3. Muhammed AKKAYA

Beğenileri:
    0
    Daha bugün cıktı ama rahatsız etmemeye calısıyorum bişey olmaz demi kontrol etmemden hero baby alıp yapıp sırıngayla vericem tesekkürler hatırlatma için

4. mervekcrgl

yapmanıza gerek yok mamayı o hazır zaten kucuk cam şişelerde sıvı olanlardan alıaksınız ve şuan kursagı boşsa bene hemen alıp verin açlıktan ölebilir bi kaç saate

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Hero baby i hemen vermeyin , hiç de rahatsız etmeyin . Yorum yapan arkadaşlar bilmeden yönlendirmeyelim kimseyi lütfen .

Anne besler siz karışmayın hiç onlara karışırsanız yavrularınızın büyüdüğünü görmeden elveda dersiniz kuşlara . Anne beslemez ise anne baba sürekli yuva kavgası ederse ve yavrularına zarar verdiğini görürseniz önce anneyi ayırırsınız sonra da gözlemleyerek babanın beslememesi halinde alırsınız hero baby şırınga ile verirsiniz kuşlara.

Şuan da sürekli olarak mama ve vitamin takviyesi yapın...

6. mervekcrgl

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...ikli-yetismesi-icin-neler-yapmaliyiz-318.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

bende zaten hemen git mamayı daya kuşa demedim kursagı boşsa anne beslemıyosa dedim

7. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Hiç öyle anlaşılmıyor ama , biraz yazdıklarınıza dikkat edin , kulaktan doğma bilgiler yazmayın . Arkadaş sizin aklınıza uyup dayasaydı mamayı , anne de tiksinseydi ve yavruları öldürseydi siz mi karşılayacaktınız arkadaşın hasarını . Bilmeden yazmak kolay . Ustalar yazsın bırakın , bu işler çocuk oyuncağı değil .

8. mervekcrgl

Bi çok yavrum oldu sattığımda büyüttüğümde oldu hiçbirinde böyle bişey yaşamadım doğduktan sonra 4-5 saat izledim anne beslemedigi zaman mama verdim ölen gidende olmadı burda hergun birileri mutlaka yazıyo yeni doğan yavru öldü öldü diye hepsini anneye bıraksak ohoooo

9. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Ne haliniz varsa görün o zaman karışmıyorum . Sorumluluk size ait artık . :) Artık dayasın mamayı dayasın mamayı. :D

10. mervekcrgl

okuma yazman yok heralde mamayı daya maayı daya paso mama ver yazmıyo orda ANNE BESLEMIYOSA KURSAGI BOŞ İSE yazıyo seni dinlesin o zaman mama falanda vermesin anne beslemeyince. Anne beslerse zaten böyle bi sorun olmaz

11. Muhammed AKKAYA

Beğenileri:
    0

Hocam tesekkürler anne baba anlasıyor bi sorun yok aslında dişimde güvenilcek bi kuş ne zaman kontrol etmeliyim ??

Anladım ben sizi merve hanım sagolun

Sayfayı Paylaş