Karadeniz Pet

Ve Mutlu Son

qwxbb

Meraklı Üye
Aylardır beklediğime kavuştum. Dün sizlerle yumurta varmı diye resmini paylaştığım minik dostum öğleden sonra nihayet yumurtladı. Darısı herkesin başına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

http://i.hizliresim.com/0b53pV.jpg

Gozun aydin usta darisi olmayanlarin basina

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hayırlı olsun darısı bize inşallah

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kendimce çok beklediğimi ve çok uğraştığımı düşünüyorum (gerçi sitede benden daha uzun süre bekleyen olduğunuda gördüm, darısı öncelikle onların başına) ama sonunda muradıma erdim. İnşallah dolu çıkar ve inşallah dişi güzel bakar ve büyütür. Benimde sağlıklı nurtopu gibi yavrularım olur

gözün aydın darısı benim gibi bekleyenlerin başına :)

:) hayırlı ola

hayırlı olsun şimdi şafak atcan merakla 18 gün bekleyecen o daha zor hele birde sabırsızsan :)

Valla normalde çok sabırsızım. Yumurta veren bir çift bulana ve onları evime yerine alıştırana kadar 6 aydan fazla bekledim. Sonundada hevesim geçmek üzereydi. Artık boş boş beklemeye başlamıştım. Olmazsa olmasın napayım dedim ve kendi hallerine bıraktım, hiç ilgilenmedim sadece günlük sularını değiştirdim ve arada mama verdim. Sonra bir baktım dişinin karnı şişmiş. Şimdide hevesle kaç yumurta yapacak , kaçı çıkacak ve büyüyecek diye bakıyorum. Hadi Hayırlısı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

Artık bu 18-20 günlük bekleme süresi geçmez.

Geri