Karadeniz Pet

Ve... Mutlu son :))

Muhammet BAYDEMİR

Meraklı Üye
2 hafta önce dişi kuş arıyorum ilanı açmıştım. İlandan sonra 1 hafta içinde forum üzerinden satın aldım. Ardından yakınlaşma görsellerini paylaşıp ne kadar bekleyeceğim diye sormuştum vs vs derken ortalama 15 günlük bu süreç sonunda mutlu sona ulaştık :) Buyrun fotoğrafları darısı tüm bekleyenlerin başına :D

q8DpLR.jpg

QYnNqZ.jpg

MgZ27g.jpg

9q7Ay5.jpg

İnş bol yavru alırsın erkeğin çok güzelmiş maşallah yazarlardan uzak

Maşallah hayırlısı olsun :D

Gözünaydın hayırlısı olsun.

Maşallah, gözünüz aydin. Çabuk sonuç alınmış,
demekki dişi hazirmis.

15 günde sonuç alınmış olması ayrıca mutluluk verici. Tüyleri kadar yavruları olsun İnşallah. Bereketli üretimler.

Hayırlı olsun

Ooo çok güzel hareketler bunlar sevindim adınıza

çok şanslısın, maşallah Allah tamamına erdirsin...

gozunuz aydin:) sizin mavi kus alisikti sanirim size. alisiksa nasil bi yol izlediniz? bulundugu ortam, bakimi vs..

gozunuz aydin:) sizin mavi kus alisikti sanirim size. alisiksa nasil bi yol izlediniz? bulundugu ortam, bakimi vs..

Mavi kuş 1.5 aylıkken almıştım yine forumdan bir arkadaştan. Alışıktı omzumuzdan kafamızdan inmiyordu üstelik konuşuyordu cicikuş ve aşkım kelimelerini anlaşılabilir şekilde söylüyordu. 6-7 aylık olunca dişi istediğini açıkca belli eden hareketler yapmaya başladı :) Yine forumdan hazır bir dişi bulup aldım özel bir şey yapmadım. Karışık yem kullanıyorum içerisinde aspur ve yulafta olanlardan ve hazır mama. Ama şöyle bir şey var kuşların olduğu oda gün içerisinde aktif giren çıkanın olmadığı benim şahsi odam karışanları yok sürekli kafese el uzatan rahatsız eden birisi belki de bu sebeple çok kısa sürede sonuç aldım.

ay ne guzel ya masallah. benimkiler de iki haftadir ayri odadalar. ben haric kimse girmiyo. kus sesi dinletiyorum gun icinde.mmama vs surekli var da daha bi isaret bile yok :(sizinkiler masallah hemen alismislar birbirine ne guzel ya darisi benimkilerin basina. insallah saglikli, mutlu yavrulari olur kuslarinizin.

Maşallah bir hafta on gune gelir herhalde yumurtalar hayırlı olsun