petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ve Param Tamam Kuş Alıcam Satanlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar 18 yaşına yeni girdim çalışarak kendime kuş alıcam elimde 4 tane var 2 çift yerli 2 çift çek hikayemi anlatıyım ankaradan yardımcı olacaklar yazsın

Yavru almak için 2 çift çek aldım lakin tık yok halen ayıp değil ama pazarda tornete çıkıyordum çekleri almak için aldımda ama yine yok yine yok bu sefer daha çok çalışarak 150 lira para biriktirdim ve ankaradan bir çift eş kuş alıcam yardımcı olacaklar lütfen eş istiyorum altında yumurtası olanlar olabilir yumurtalar çıkınca getirir ankaraya teslim ederim her gün mama ile beslıyorum vataminleri Bonnie yemleri herşeyi var kuşlarımın ama çiftleşme vb yok o yüzden bu sefer eş istiyorum 150 liram var sanırım yeter ankaradan beni otagardan alıp tekrar otagara birakacak birini arıyorum

isteyen olursa 2 çift saglıklı çek verebilirim üste birazda para

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

aradıgını bulman dileğiyle. Yalnız 2 çift derken 2 kuş demek istedin galiba

3. Tunç ÇAĞATAY

4 tane kuşum var suan

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Anladım.Aslında 150 tlye 4 kuş alırsın :)

5. Mustafa Demir

Ankara'dan almak istemenin sebebi nedir??

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sitede Ankarada olup üretim yapan çok kişinin olması olabilirmi ?

7. Mustafa Demir

Neden olmasın tabi bence ulaşım ücreti ödemeye gerek yok bence...

8. Tunç ÇAĞATAY

Kırıkkalede üretici yok

9. Süleyman Mert DEMİRSOY

10. Mustafa Demir

O zaman haklısın ama sen ankara gidip kuşu getirince yine otobüste gelecek bunun yerine netten anlaşıp gönderim yapılabilir.

11. Tunç ÇAĞATAY

Görmem lazım kuşları bodozlama almak istemiyorum hem ziyaret hem ticaret

12. Mustafa Demir

Tamam o zaman iyi ziyaretler...

13. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim kuşu kargoyla göndermek gibi bişe olmaz kuşu alacak kişi gözüyle bakar tartar sonra elden alır böylece hiçbisorun çıkmaz diğer türlü çıkacak sorunda adam kuşları geri göndermek ister satıcı kabul etmez tatsızlık çıkar bu arada nick değişimi yapmalısın

Sayfayı Paylaş