Karadeniz Pet

ve salmam tamamdır sizce tamamıdır ? :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
Eeeee seviyosa katlanacak :D

Mehmet abim heyy maşAllah çok ama çok güzel olmuş abim yaa :D Biz 20 kuş dedik buna rahat 30-40 kuş sığar yahu :D Harbi çok heveslendim :(

Mehmet abim heyy maşAllah çok ama çok güzel olmuş abim yaa :D Biz 20 kuş dedik buna rahat 30-40 kuş sığar yahu :D Harbi çok heveslendim :(

Bendensin usta. Ben bulmaya çalışacağım sen bulursan bana da haber ver bi' zahmet :D

saolsın kardeşim bişey diyimmi aslında yakından canlı canlı gör dersinki 100 tane sıgar petshopçu hesabı:D

salmanız çok güzel olmuş güle güle kullanın merak ettim kafeslerden birinde bez var ne işe yarıyo.

Kardeş valla bizide özendiriyon gardroptaki kıyafetleri çıkartıp salmaya çeviresim geliyo:)

valla daha nelere hevesimiz varda işte yer müsait olsa neler yapılır neler :)

Büyük salmada yemlik ve suluk çok aşağıda olmuş. Biraz daha yükseğe alınmalı.

Saolun arkadaşlar evet aşşagıda oldu ama çok rahat şekilde yemlerini ve sularını yiyebiliyorlar eger aksi bi durum olursa degiştiririm tabiki...

vay vay vay bir nazar boncuğu eksik salmanın bol bol yavrularla dolar inşallah ... çok güzeeel ben de böyle bir şey yapmak istiyorum sizden yardım isteyebilirim.... walla çok güzel olmuş içten sölüyorumm.. :)

vay vay vay bir nazar boncuğu eksik salmanın bol bol yavrularla dolar inşallah ... çok güzeeel ben de böyle bir şey yapmak istiyorum sizden yardım isteyebilirim.... walla çok güzel olmuş içten sölüyorumm.. :)

Teşekkür ederim yorumlarınız için tabiki elimden geldigi kadarıyla herzaman yardımcı olurum :)

şöyle bişeyy yapmayı çok istiyorum böyle bi kafes ne kadar eksiksiz bi şekilde?

Mehmet abi belirtmiş herşey dahil 160 liraya mal etmiş.

Ben pek uzmanı değilim ama bence yemlikler çok aşşağıda olmuş. Görüntüyü bozmaması açısından sol veya sağ tarafa dekopajla girişilerek silo yemlik veya yuvalık takılabilir. Bu benim nacizane görüşüm tabi ustalar daha iyi bilir.

Geri