Karadeniz Pet

Vecihi Çıtır' ı eğitime alırsa...

• Konbuyu başlatan Aylin ACAR
  • Başlangıç tarihi
A

Aylin ACAR

Guest
[YOUTUBE]j7hfs96NUsQ&feature[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 09:59 --

:)[url=http://bit.ly/c25MCx][img]http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgmp4.jpg[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

vgmq5.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:36 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

vgmrm.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:39 -->-> Daha önceki mesaj 10:36 --

vgmt3.jpg
[/url][/IMG]

maşallah maşallah yanındaki kusa ragmen böyle suna bakın

Maşaallah her şey gönlünüzce olsun :)

maşallah yavrular baya serpilmiş :)

Maşallah maşallah nazar değmez inşallah :)
Güzel ama beğendim ;)

iyi bakmışmıyım yavrulara? kız çok cadı ama ya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

maşallah yavrular baya serpilmiş :)

kız diye aldığımda mı erkek ki acaba? gittikçe mavileşiyor gaga sanki?

iyi bakmışmıyım yavrulara? kız çok cadı ama ya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

kız diye aldığımda mı erkek ki acaba? gittikçe mavileşiyor gaga sanki?

yok dişi o baktım fotodan :) maşallah çok güzel olmuşlar :) bence hakettikleri yuvayı buldular :) iyi ki kandırmışım sizi :)

yok dişi o baktım fotodan :) maşallah çok güzel olmuşlar :) bence hakettikleri yuvayı buldular :) iyi ki kandırmışım sizi :)

şimdi bu iki küçük mü çift olacak? sanki öyle gibiler vecihi dişiyi sevmedi dişi peşinde ama o daha çok ağabeylik yapıyor gibi. bi çene bi çene .oğlan hala vecihinin ağzına bakıyor doymak için:D vecihi ye bi eş alamadım ya .

şimdi bu iki küçük mü çift olacak? sanki öyle gibiler vecihi dişiyi sevmedi dişi peşinde ama o daha çok ağabeylik yapıyor gibi. bi çene bi çene .oğlan hala vecihinin ağzına bakıyor doymak için:D vecihi ye bi eş alamadım ya .

yavrular daha çok ufak vecihinin dikkatini çekmemesi normal. vecihiye yetişkin bir dişi almanız lazım ama oda size gelmiyor ürküyorsunuz :)

Geri