Karadeniz Pet

Vecihi'm (:

Taylan

Yeni Üye
Arkadaşlar vecihi 20 gündür bende , kendisi 50 günlük oldu, sizinle ilk geldiği günkü 30 günlük halini paylaşmıştım :

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...ni-yavru-sorularim-ve-onerileriniz-12390.html

şimdi de yeni fotolar paylaşmak istedim, umarım seversiniz vecihi'yi :)

Tek yaşıyorum, öğrenciyim, kendime ev arkadaşı yaptım vecihi'yi (= umarım vaktinizi çalmamışımdır =)

vecihi den iyi ev arkadaşı mı olur
senin yaramaz havalanmış aslını aratmıyor :)
maşallah gayet iyi görünüyor iyi bakmışsın :)

tamamen güvenini kazanmışsın çok güzel bir gelişme.kuşunda fıstık gibi olmuş

vecihi den iyi ev arkadaşı mı olur
senin yaramaz havalanmış aslını aratmıyor :)
maşallah gayet iyi görünüyor iyi bakmışsın :)

teşekkürler filiz hanım, maşAllahlarınızı esirgemeyin, daha iyileri sizin olur umarım

tamamen güvenini kazanmışsın çok güzel bir gelişme.kuşunda fıstık gibi olmuş

Teşekkürler Okan Abi, forumdan takip ettiğim bir abimsin, senin beğenmene çok sevindim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:53 -->-> Daha önceki mesaj 01:35 --

Arkadaşlar bir de kuşun cinsiyeti konusunda şüphesi olanlar var, profosyonel birisi kesin bir şey söyleyebilir mi vecihinin cinsiyeti hakkında? Erkek değil mi ya ?

Masallah cok tatlı kendinize cabuk alıstırmıssınız

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tuyleri kadar omru olsun kardesim .Renkleride guzelmis Vecihinin masallah .

Masallah cok tatlı kendinize cabuk alıstırmıssınız

teşekkürler daha iyileri sizin olsun inşAllah

Tuyleri kadar omru olsun kardesim .Renkleride guzelmis Vecihinin masallah .

çok teşekkürler, maşAllahlarınız eksik olmasın..

Kuşuna maşallah taylan. Bana dişi gibi geldi.

teşekkürler. vallahi üretici abimiz çok profosyonel, emin olmadan asla erkek diye vermez, aslında ben de anlarım cinsiyetten ama, içime bir kurt düşmedi değil dişi mi diye

maşallah çok güzel bir kuş ustalar daha iyi bilir ama bana son resimde ceresinde delik kısımları beyaz gibi geldi dişiye benzettim tabii büyüdükçe oturur dicem cere rengi ama bilemedim.

maşallah çok güzel bir kuş ustalar daha iyi bilir ama bana son resimde ceresinde delik kısımları beyaz gibi geldi dişiye benzettim tabii büyüdükçe oturur dicem cere rengi ama bilemedim.

vallahi ben de emin olamıyorum şu an, olsun napalım, dişi de olsa benim erkek olsa de benim artıki adını vecihiye yaparım :)