Karadeniz Pet

Vee Mutlu Son (yeni baslangic )

• Konbuyu başlatan Yusuf ŞANLI
  • Başlangıç tarihi
Y

Yusuf ŞANLI

Guest
Coook uzun zamandir bekledigim resimle sonunda karsilastim darisi once diger ciftime sonra tum bekleyenlerin basina :)

Amin Yusuf abi Allah saglikli yavrular versin ne kdr sure ciftlestiler :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

:D halka acık alanda olmuş dier kuşta nasıl bakıyo :) :) :)

yavru alırsınız inş

Temizlik gunuydu altlarini temizlicektm o anda gordum.3 kez ciftlestiler ilki cok kisaydi sonuncu vaya uzun surdu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

:D halka acık alanda olmuş dier kuşta nasıl bakıyo :) :) :)

yavru alırsınız inş

O bakanda feyz alir insallah onuda bekliyorum :)

hayırlısı olsun tüğü kadar yavrun olsun işallah

Allah nazardan saklasın. devamı daim olsun. Bende bekliyorum 3 çifttende aşırı kızgınlar ama çiftleşme yok henüz.

kafes biraz ufak gibi ama alanı genişlet :)

maaşallah hayırlı olsun bizde beklemedeyiz :)

Hayırlı olsun diğer kafesteki kuşda bunlar ne yapıyor diyorlar hani bize hani bize diye ötmedi kuş. :)

Bende bekliyom ama tık yok hayırlısı diyelim :) seninkiler işi öğrenmiş :)

Hayırlı olsun diğer kafesteki kuşda bunlar ne yapıyor diyorlar hani bize hani bize diye ötmedi kuş. :)

Digerinin yanindada disi var izlesin isi ogrensin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

Bende bekliyom ama tık yok hayırlısı diyelim :) seninkiler işi öğrenmiş :)

Yeme dustuklerinde almistim 2 sinide 14 ayliklar okadar sureden sonra yeni ogrendiler :)

izleyen kuş çok sevimli :)

Onun ilgisi yanindaki esten cok benim elime profilde de belli oluyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Allah nazardan saklasın. devamı daim olsun. Bende bekliyorum 3 çifttende aşırı kızgınlar ama çiftleşme yok henüz.

Bende cok uzun suredir bekliyordum bunlari 1 hafta ayirdim disiyi kafesten erkek kaldi yuvaligida cikarmadim sonra disiyi attim yanina once kacti vuurdu felan erkek kur yaparken sonra daha fazla direnmedi :)

merhaba.. birkaç sorum olacak :):)

-çiftleşme için ne kadar beklediniz?
-yerleri hep sabitmiydi?
-bulunduğu odayı çok kullanıyomusunuz( tv izlemek, pc başında zaman geçirmek vs.)?

merhaba.. birkaç sorum olacak :):)

-çiftleşme için ne kadar beklediniz?
-yerleri hep sabitmiydi?
-bulunduğu odayı çok kullanıyomusunuz( tv izlemek, pc başında zaman geçirmek vs.)?

Ben bu kuslari yeme dustugunde almistim suan 14 ayliklar ilk ciftlesmeleri bulunduklari oda salon hic kullanilmiyor yerleri sabit degil hava guzel oldugunda balkona cikariyorum az oncede dedigim gibi hep cok iyi anlasiyolardi ama ciflesme olmuyordu 1 hafta ayirdim disiyi kafesten birlestigim gun oldu bu olay

Bu bölmeli kafesi ortadan ikiye bölsem kafes teli ile faydası olur mu yoksa farklı kafese koyup farklı bir odaya mı koymama gerek sizce?

benim erkekte çok durgun yanaşmıyor dişi istekli olsa da.

Bu bölmeli kafesi ortadan ikiye bölsem kafes teli ile faydası olur mu yoksa farklı kafese koyup farklı bir odaya mı koymama gerek sizce?

benim erkekte çok durgun yanaşmıyor dişi istekli olsa da.

Ben yan odaya koydum seslerini duyuyolardi ama gormuyolardi birbirlerini onda ayiracaksan bile tel degilde birbirlerini gormicekleri biseyle ayir