Karadeniz Pet

Vee tosunumu çıkardım 2.gün :) Resmli

• Konbuyu başlatan Esra
  • Başlangıç tarihi
E

Esra

Guest
Arkadslar cıkardım öyle duruyo sımdılık bı perdeye kondu ordan yere ındı caprmadı pek adam bıze 50 gunluk dedı ama uçuşu ıyı sızce kac aylık
swqn2.jpg

swqrh.jpg

Kuyruğa bakılırsa 1.5 -2 aylık maşşallah :)

Maşallah çok tatlı, doğru söylemiş yaklaşık o civarda.

Ne eşi eşe gerek yok. 50 Günlük kuş yada 60

çok güzel kuş. pıt pıt pıt yürüyodur şimdi orda. o ses varya o ses hell yeahh :sdgsgf

kıskanmana gerek yok ikisine aynı seviyede ilgi gösterirsen ikisde alişir sana benım iki tane kuşum var ikiside omzumda geziyor valla...

Usta naptın ya :) ben 1 ını alıştıramazken sen 2.den bahsedıyosun once bı elımdekını alıştırıyım 2.yı sonra dusunurum :))

bende iki tane var ikiside geliyor elime kolumda yuruyolar... vs

kendıme guvenemıyorum ya bunu alıştırıp özguven kazanıyımkı 2.yi alıyım sımdı alır onuda alıstıramazsam cok üzülürüm

ben derim yaşina girmeden bir eş al yanına yaşina girince eş i çok seçiyolar. kücükten beri beraber olursa sıktıntı yaşamasın. esra. muhabbet kuşlari sıcak kanldir. senden biraz ilgi gödürkleri zaman sana ısınırlar zaten.

ben derim yaşina girmeden bir eş al yanına yaşina girince eş i çok seçiyolar. kücükten beri beraber olursa sıktıntı yaşamasın. esra. muhabbet kuşlari sıcak kanldir. senden biraz ilgi gödürkleri zaman sana ısınırlar zaten.

dün eşim bı yere sordu 1 aydan yeme yenı dusmuz verırız ıstersenız dedıler alıyımmı o zaman onu

Kuş daha çok küçük sizin kendi görüşünüze bırakmak lazım ileride üremesini isterim derseniz eş alabilirsiniz ama yok bana alışsın ilgisi bana yönelsin diye düşünürseniz almamanız gerekir. Yani seçim sizin :)