Karadeniz Pet

vee yuvanin hali bu sekilde

selen canaydın bedel

Onursal Üye
Arkadaslar yeni konu acmak istedim arkadasimin konusunu mahvetmek istemiyorum..yuvanin hali bu sekilde

3562.jpg

Sent from my GT-I9300 using Forum Fiend v1.0.1.

3563.jpg

Sent from my GT-I9300 using Forum Fiend v1.0.1.

Yehuu! O yuvayı yakın zamanda dolu dolu yumurtalar ve ardından da minnacık mubişlerle dolu olarak göreceğiz. :)

:d

..........................

yuvalıga basma cubugunu bıraz ıcerıye it. içerdende dışarı çıkarken zorlanmasın ayagını koysun .

Hayırlı olsun diyelim :) Yumurtalarıda görmek nasip olur umarım

Ya hacı bırak ormonlu ormonlu yapıyorlar ama harbiden hormonlu kuşu görmek selen hanımda nasip olur inşallah baksana gızcağızın durumuna doğurtacam diye saçları döküldü :p

Son düzenleme:
Bilmiyorum ki sende bi dene yakin olsaydik beraber yapardik gosterirdim ben sana tecrubeliyim ben :):):):) daha dunyaya acilicaz bebegim :)

Ahahah benim şişko kızıma yapsam o bile tutmaz. :D Değiştireceğim ya kafaya koydum. :D Önce sen bir açıl dünyaya ben reklamı yaparım güzelcene. :D Kuzum düşünsene minnak minnak yavruları olacak o annenin. :)

Ahahah benim şişko kızıma yapsam o bile tutmaz. :D Değiştireceğim ya kafaya koydum. :D Önce sen bir açıl dünyaya ben reklamı yaparım güzelcene. :D Kuzum düşünsene minnak minnak yavruları olacak o annenin. :)

Olucak kuzum oldurcaz sende anneanne duygusunu tadicaksi