Karadeniz Pet

vee yuvanin hali bu sekilde

Hadi bakalım inşallah, sana bi gıcıklık yapam

benim şafak biter senin yuvan öyle kalır ahuahauhaua muahhahuuah hatta puhahaha

atarsa 17 :D

3565.jpg
3566.jpg
3567.jpg
3568.jpg

Sent from my GT-I9300 using Forum Fiend v1.0.1.

Yalnız dişi hasta gibi duruyor yada uyurken çektin

hadi bakalım gözünüz aydın :D

Erkegi dovesim geldiiiiii :) disi istiyor erkek opuyor sadece .ciftlesmek istedigini gosteriyor disi erkegi kovaliyor falan en sonunda olmayinca erkegi patakladi simdi de protesto ediyor erkegi takmiyor

Gözün aydın abla darısı başıma benim dişide yuvalığı kemiriyor ama çiftleşme görmedim inş bende görürüm bi sıkıntı çıkmadan doğaldan mı oldu yapaydan mı :D :D :D

Erkegi dovesim geldiiiiii :) disi istiyor erkek opuyor sadece .ciftlesmek istedigini gosteriyor disi erkegi kovaliyor falan en sonunda olmayinca erkegi patakladi simdi de protesto ediyor erkegi takmiyor

Sevtapla sizin işiniz çok zorr çookk :D Sevtapda sabah 6'da kalkıp kusları ızlıyor dişi hazırmış erkekde tık yokmuş kafayı yemek üzereydi en son :D :D

Sevtapla sizin işiniz çok zorr çookk :D Sevtapda sabah 6'da kalkıp kusları ızlıyor dişi hazırmış erkekde tık yokmuş kafayı yemek üzereydi en son :D :D

Ah benim kader arkadasim kiyamam ben sevtapima demeyin oyle bizimde yavrularimiz olucak goruceksiniz :D adimiz cikmis bi kere ahaha

Bu aRalar kafamda yapay gitip geliyor ama bi türlü erkekten spermi çıkaramadım neyse ben ortamı yarttım onlara gerekli tüm takviyeleri yaptım gerisi onlara kalmış bişey inş olur inş inş inş inş :D :D

Bu aRalar kafamda yapay gitip geliyor ama bi türlü erkekten spermi çıkaramadım neyse ben ortamı yarttım onlara gerekli tüm takviyeleri yaptım gerisi onlara kalmış bişey inş olur inş inş inş inş :D :D

Erkegin poposuna vurucaksin anca oyle :)aman bosver dogal olsun :)

Tüp bulabildinmi spermi çıkartıp nasıl aktarıcaksın dişiye ?