Karadeniz Pet

vee yuvanin hali bu sekilde

Ahahahahaha :D Hello Kitty'de ısrarcıyım. :D

Ben şirket diyorum ayak diyorum avustralya diyorum sen tutturmuşsun hello kitty üst düzey bi üfürükcüye yakışmadı bu :D :D

Tamam o zaman hemen bir yer tutup kuşlar, tütsüler mütsüler hazırlamamız lazım. :D Sponsorumuz ol bari.:p

Tamam o zaman hemen bir yer tutup kuşlar, tütsüler mütsüler hazırlamamız lazım. :D Sponsorumuz ol bari.:p

Tek başıma sponsor olmaya kalksam ben batarım :D Sitede konu açalım bağış kampanyası sonra borsaya girelim yarın 100 Takım kuş holding'in 4. katında yerini alır :D :D

Tek başıma sponsor olmaya kalksam ben batarım :D Sitede konu açalım bağış kampanyası sonra borsaya girelim yarın 100 Takım kuş holding'in 4. katında yerini alır :D :D

Ben yönetim kurulu başkanı olabilir miyim. :D Bir Arzuhan Doğan Yalçındağ'da ben oluvereyim. :D

3651.jpg

Sent from my GT-I9300 using Forum Fiend v1.0.1.

hayırlı olsun selen hanım darısı bizim başımıza

Ben bu güzel kıza ölürüm amanda aman anne mi olacakmış çocuklarının yerini mi düzenliyormuş hanımefendi. :)

Cok guzel bi anne olucak benim kizim soyle bir sorunumuz var yemek yerken bizi gorunce yanimuza gelmeye calisiyor sonrada caaaaaaak caaaaaak otuyor :) bizde miniminnacik bir parca koparip tattiriyoruz susuyor obur ya :)