Karadeniz Pet

veee kusum öldü

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Hepiniz cok abartoyosun normal dediniz ama ben anlamistim yemek yememesinden ve surekli uyumasi dan vee o artik oldu .

Allah rahmet eylesin keske bı veterınere falan arayıp danıssaydın :(

O ZAMAN YAPACAK BI SEY YOK UZULDUM SENIN ADINA :s

Abi adam almazki alirken yazmis tabelaya alinan hayvan geri alinmiyo yazmis

kuşun ölümüne üzüldüm kardeş, sizin oralar da bir tuhafmış ; veteriner yok , satıcı sattığı kuşu geri almaz..e ama sen de burda bu forumu doğru kullanmak konusunda sıkıntıların var..anlatamadın insanlara sorunu doğru düzgün. 1 saat ara ile 5 tane ayrı konu açıp iletişime geçemezsin ki insanlarla..sen 1 tane açtığın konunun altından sorunu anlatmaya devam etsen, hem gine güncel kalacaktı konun, hem dagılmayacaktı.bi konu açmışsın "ben izlerken yoruluyorum,çok haraketli" demişsin.bi konu açmışsın 10 dakka sonra kuşum hasta galiba demişsin..bi kere en baştan kuşun bir fotosunu koyacaksın, yakın çekim olacak..varsa dışkısını çekip koyacaksın..senin profil resmindeki küçücük foto ile kim nasıl yardımcı olsun..o kadar cok konu da acınca senin ciddiyetin de kalmadı forumda..neyse, bu acının üstüne bir de ben tuz biber olmayayım. umarım bir daha ki kuş da sorun çıkmaz, çıkarsa da böyle çözmeye calışmazsın..

Muhabbet kuşlarını güvenilir yerlerden almak gerekir..Petshoplardan uzak durmak gerekir mümkünse bir üreticiden alınmalı..Neyse üzüldüm :S

Yapacak bise yok arkadaslar bi daha kus bakmiycam zate 8 tane kus aldim Hepsi öldü . bu gidisle kuslarin nesillerini kuruticam aldiklarimin hepsi ölüyo cunku

Yapacak bise yok arkadaslar bi daha kus bakmiycam zate 8 tane kus aldim Hepsi öldü . bu gidisle kuslarin nesillerini kuruticam aldiklarimin hepsi ölüyo cunku

Öyle demeyin bende beslemeye başladığımda acemilikten 5-6 tane kuş elimde öldü..Ya hasta kuş verdiler ya da gerekli bakımı yapamadım fakat hep ders çıkardım şimdi çok şükür az çok anlıyorum.Pes etmemek gerekir yani..Ama tabii beslememek sizin tercihiniz.

Geri