Karadeniz Pet

Veee sultan süleyman :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Aşk bu olsa gerek :) bilen bilir show kuşları sevmem ama bu ayrı birşey yahu. üretim haneye girdiğim anda yapmadığı şebeklik kalmadı kafesten ki evde ki 5. dakikada elimden yem yiyip hiç ürkmeden kaçmadan benle evi gezdi. arada bi uçup tekrar elime kaçtı.

uzun lafın kısası bu oğlan başka :) cadı kız bile kaşıyıp özel ilgi gösteriyor eski erkeklere yaptığı eziyetleri buna hiç yapmıyor. Süleyman nereye firuze peşine :)

bu arada cüssesine kanmayın daha 5 aylık ve tüyde 1 ay sonra daha gösterişli olacak oğlum :)

MAŞALLAH larınız eksik etmezseniz sevinirim .

vlsdp.jpg

vlshq.jpg

vlslz.jpg

vlspy.jpg

vlstc.jpg

OKAN yaptım yine yapacağımı :)

Yakışıklının maşallahı var sağlıklı ve sıhhatli büyür inşallah.büyüdüğü resmleride görmek dileğyle))

Maşallah ustam güzel kuşmuş , güle güle büyüt..

Maşallah hatun izin verse biz de bakacağız ama şu an kıyamet kopuyor evde :)

Yakışıklının maşallahı var sağlıklı ve sıhhatli büyür inşallah.büyüdüğü resmleride görmek dileğyle))

sağol :) daha genç büyüdüğünde de paylaşırım fotoğrafını :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

Maşallah ustam güzel kuşmuş , güle güle büyüt..

Serkan ustam sağol :) aslında güzelliği değil cana yakınlığı çok çekti beni. bilirsin kırıkçıyımdır ben show sevmem ama bu bir başka geldi bana :) iyi dileklerin için sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

Maşallah hatun izin verse biz de bakacağız ama şu an kıyamet kopuyor evde :)

teşekkürler :) buna izin verir bence ağzı var dili yok :) bide cana çok yakın

Allah nazardan korusun ustam acaba kaça aldın ustam?

hürrem kıskanmasin sonra güzel kuşmuş.

teşekürler Cem bu sefer hürrem değil Firuzesi var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Allah nazardan korusun ustam acaba kaça aldın ustam?

tanıdık bir petshopcunun vasıtası ile aldım ki komik bir rakam a geldi. burdan açıklamak etik olmaz çünkü ederinden aşşağı bir rakama aldım. burda kuş satanlara saygısızlık olur akıl karıştırır.

İyi ozaman allah hayırlı etsin inşallah güzel yavru alırsınız

Maşallah, Hayırlı olsun çok güzel.

merhabalar dişi kuşumun yanına dün bir erkek kus aldım pek anlaşamıyorlar gıbı erkek kusu aldığım gun gıbı canlı degıl bugun tüylerı hafif kabarmıs ucurdum ucuyr yem yıyor neden oyledır acaba hasta olabilir mi ?

maşallah ercan bey güzel kuş eli maşalı sevdi demek oda gönlünün prensini buldu sonunda hadi bakalım hayırlısı ;)

Maşallah :) büyümuşte kûçülmüş bu :D

teşekkürler :) o kadar küçük değil zaten 5 ayını bitirmiş bir genç :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

maşallah ercan bey güzel kuş eli maşalı sevdi demek oda gönlünün prensini buldu sonunda hadi bakalım hayırlısı ;)

valla sevdi :) bi kaşımalar bi hizmetler bende şaşırdım :) gık demedi delikanlıya ama aralarında ben varım galiba bu sefer beni gördüğü anda tele yanaşıyor hemen süleyman değişmez işallah :) teşekkürler bu arada

dostum şu turnayı gözünden nasıl vuruyorsun birde biz öğrensek iyi olur.kuş booooombaaaaa maşallah.tüyü kadar yaşı ve yavruları olsun

dostum şu turnayı gözünden nasıl vuruyorsun birde biz öğrensek iyi olur.kuş booooombaaaaa maşallah.tüyü kadar yaşı ve yavruları olsun

hahaha bende bir bilsem :) tipsiz çok cana yakın yahu ve bizim cadı da yelkenleri indirdi bir hürmet bir alaka :) iyi dileklerin için sağol daha iyisi senin olsun :)