Karadeniz Pet

Veee sultan süleyman :)

hahaha bende bir bilsem :) tipsiz çok cana yakın yahu ve bizim cadı da yelkenleri indirdi bir hürmet bir alaka :) iyi dileklerin için sağol daha iyisi senin olsun :)

sana daha önce ne dedim,senin dişiye sağlambir osmanlı kanadı vuracak erkek lazım diye.kanuni sülüman gelice iş değişti

sana daha önce ne dedim,senin dişiye sağlambir osmanlı kanadı vuracak erkek lazım diye.kanuni sülüman gelice iş değişti

yalnız görsen dişiye karşı bir umursamaz bir ilgisiz burnu havada bu oğlanın :) dişi işin peşini bırakmıyor o ayrı :) seninkiler ne alemde :)

anaaaaaaaaaa ercaaaaaaaaan bunu nezaman aldııııııın yaaaaaaaw

anaaaaaaaaaa ercaaaaaaaaan bunu nezaman aldııııııın yaaaaaaaw

bugün Nilgün hanım :) daha doğrusu 2 hafta önce kırık bir erkek almıştım mavi spangle İstanbul a götürmek için Aycan hanımdan aldığım dişinin yanına. ama dişi sevmedi oğlanı bide kuşmaya başladı kuş. bende ertesi sabah geri verdim ve benim topaç oğlanı götürdüm istanbul a. petshopcu 5 aylık erkeği 2 haftadır bulamayınca özür niyetli bir show üreticisine götürdü beni. kırık ve vasıfı düşük kuşlara bakacaktık ama bu çeldi gönlümü. petshopcuda beğendiysen tamam abi dedi aldım geldim. baya bir uyguna geldi beyefendi :)

bugün Nilgün hanım :) daha doğrusu 2 hafta önce kırık bir erkek almıştım mavi spangle İstanbul a götürmek için Aycan hanımdan aldığım dişinin yanına. ama dişi sevmedi oğlanı bide kuşmaya başladı kuş. bende ertesi sabah geri verdim ve benim topaç oğlanı götürdüm istanbul a. petshopcu 5 aylık erkeği 2 haftadır bulamayınca özür niyetli bir show üreticisine götürdü beni. kırık ve vasıfı düşük kuşlara bakacaktık ama bu çeldi gönlümü. petshopcuda beğendiysen tamam abi dedi aldım geldim. baya bir uyguna geldi beyefendi :)

benim anlamadığım, bi adam hepmi dört ayak üzerine düşer.zevktende dört köşe olmasıda cabası :)

benim anlamadığım, bi adam hepmi dört ayak üzerine düşer.zevktende dört köşe olmasıda cabası :)

maşallah diyelim okanım maşallah :) allah kem gözlerden saklasın :) İstanbul a gelince sana da bulaştırırım şansı :)

aynen yaaaa ballı bu çocuk ballı okan bey.te allam yaaaaa sağlıcakla büyüt bakalım

aynen yaaaa ballı bu çocuk ballı okan bey.te allam yaaaaa sağlıcakla büyüt bakalım

teşekkürler :) ama bi maşallah diyin yahu :) aslında bal değil satışçı olmamdan kaynaklanan insan psikolojisini anlama tatlı dil iyi diyalog ve araştırma. sürekli denizli deki en iyi kuşlara bakıyorum. girmediğim petshop kuşlarını bilmediğim kişi yok :) bundan kaynaklanıyor olay.

maşallllllllllahhhhhhhh kardeşim.çok kızdım yazmayı unutmusum.neden bize denk gelmiyor diye çok kızdım

maşallllllllllahhhhhhhh kardeşim.çok kızdım yazmayı unutmusum.neden bize denk gelmiyor diye çok kızdım

daha iyileri sizin olsun gerçekten. güzel gönlünüz ne isterse nasip olsun size de. bu arada yosun u es geçmeyelim maşallahı var :) yarışır benim kuşlarla :)

tesekkür ederim teveccüğünüz efendim. yanına albino gelecek 10 güne

maşallah ustam.. albenisi zaten herşeyi anlatıyor. söze gerek kalmıyor.

hayırlı uğurlu uzun ömürlü olsun. güle güle büyütün. maşallah da diyelim:D