petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

verimsiz yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berk ELTUTAN tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Berk ELTUTAN

HAYIRLI Sabahlar,
    Şuanda elimde 5çift muhabbet kuşum var Allah a şükür 5 indede yumurta var tümü 1.5 yaşında ve civarı hiç birşeyini eksik etmiyorum fakat yumurtalar boş çıkıyor şöyle söyliyim..

1.ÇİFT: 3 YUMURTA 3/0 =Dişiyi değiştirdim . 2 hafta önce bunlar tekrar yumurtaladı beklyorum.

2.ÇİFT:6 YUMURTA 6/?= Hala bekliyorum fakat ilk ikisi boş.

3.ÇİFT:3YUMURTA 3/1= Yavruda çarpık bacak vardı ayağını düzeltim Yuvadan atladı ,bugün tekrar yumurtaladılar hatta..

4.ÇİFT:5 YUMURTA 7/2: 7tane den sadece ikisi çıktı.

5.ÇİFT: 2 YUMURTA:2/0: İKiside boş çıktı gerçi bunlar daha çok genç.

Napmam gerek anlamadım kuşların tümü genç , kardeş kesinlikle değilller, herşeyini yapıyorum mama ,vitamin, vs.., ama ortalama 21/6( 2,çiftten ortalama 3 tane çıkarsa) gibi çok düşük bir rakam napmalıyım sizce ??

#1 Berk ELTUTAN, 27 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş