Karadeniz Pet

Versele-Laga 20 Kg Yem Siparişim Geldi

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
Uzun araştırmalarımdan sonra yarım ve 1'er kiloluk yemlerden yorulup, çuval yem almaya karar vermiştim. Hem tarihi, hem kalitesini hesaplayarak Versele-Laga 20 kg'lık çuval yem aldım. Alacak arkadaşlar için ben mybestpetshop tan aldım. Daha önce de oradan alışveriş yaptım. Gayet sorunsuz geliyor ürünler. 100 TL'ye geldi bana. 85'e satan yerlerde var ama tarihleri geçmek üzere. Buna özellikle dikkat edin. Bana gelen yemin s.k.t 10.01.2016 Daha sonra gelecek parti ürünlerin fiyatı da 138 TL olacakmış. İlgilenenlerin dikkatine ve bilgisine.

Hayırlı olsun.Afiyetle yesinler. Bu kadar ince ve uzun araştırma yaparak kuşlara en iyisini vermeye çalışmanın neticelerini en kısa zamanda alırsın İnşallah.Bereketli üretimler.

skt nerde yazıyor bu pakette bende aldm da son kullanmayı göremedm hiç bi yerinde

Hayırlı olsun.Afiyetle yesinler. Bu kadar ince ve uzun araştırma yaparak kuşlara en iyisini vermeye çalışmanın neticelerini en kısa zamanda alırsın İnşallah.Bereketli üretimler.
Teşekkürler Uğur Abi. Amin bakalım inşallah. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

skt nerde yazıyor bu pakette bende aldm da son kullanmayı göremedm hiç bi yerinde
Nereden aldın? Benim paketle birlikte içerik bilgisi olan bir kağıt vardı. Orada yazıyor.

Cok guzel bir tercih..Gule gule yesin kuslariniz :)

Teşekkür ederim [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] Araştırmalarımdan sonra en mantıklı seçim bu geldi.

Teşekkürler Uğur Abi. Amin bakalım inşallah. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

Nereden aldın? Benim paketle birlikte içerik bilgisi olan bir kağıt vardı. Orada yazıyor.
Ankaradaki dostpetshop mu ne ordan aldm 85 liraya ama kagit filan vermedi bana fazla da ilgilenmedi zatrn benmle basi kalabalikdi adamin kargolarla bu adamda berden cikti basima der gibi bi hali vardi =(

Ankaradaki dostpetshop mu ne ordan aldm 85 liraya ama kagit filan vermedi bana fazla da ilgilenmedi zatrn benmle basi kalabalikdi adamin kargolarla bu adamda berden cikti basima der gibi bi hali vardi =(
Ben Ankara'daki Dost pet-shopla görüştüm. Onların son kullanma tarihleri Mayıs 2015. O sebepten vazgeçtim. Yenilerinin 135-138 TL arası geleceğini bildirdi. Bende İstanbul GOP My Best Pet-Shop'tan aldım. Biraz daha pahalı ama tarihi daha yeni.

Ben de bu yemden kullanıyordum yarım kiloluk olanlarından. Güzel yem ama kuşlarımdan bazıları sadece içindeki yulafları ayıkladığını farkedince kullanmaktan vazgeçtim. Şimdi b302 aldım çuval olarak daha ekonomik bir yem. Kuşlarınız afiyetle yer inşallah.

Son düzenleme:
Ben de bu yemden kullanıyordum yarım kiloluk olanlarından. Güzel yem ama kuşlarımdan bazıları sadece içindeki yulafları ayıkladığını farkedince kullanmaktan vazgeçtim. Şimdi b302 aldım çuval olarak daha ekonomik bir yem. Kuşlarınız afiyetle yer inşallah.
bende daha once yarim ve bir kiloluk kullaniyordum. O sebepten aldim. Benim kuslar icinden ayirmadilar. belki ayrica yulaf koydugum icin icinden ayirmamis olabilirler benim kuslar.

bende daha once yarim ve bir kiloluk kullaniyordum. O sebepten aldim. Benim kuslar icinden ayirmadilar. belki ayrica yulaf koydugum icin icinden ayirmamis olabilirler benim kuslar.
bende bunun yarım kiloluk olanını kullanıyorum ama cabuk bitiyo. 5 kiloluk olani varmı bu yemin.

hayırlı olsun yemi açınca sana zahmet bir foto koyarmısın ben de natural king kullanıyorum kıyaslama yapıcam da

Gökhan kardes hayırlı oldun,bizde ortak alacaktık,malum kargo parası Paylaşım olunca pahalıya geldi,dost petshop SKT tarihi yakınmıymış?sizin aldığınız yemi bir ara foto paylaşırmısınız.

Son düzenleme:
b839aa43b95c46479b49f56d6b07250d.jpg

Bende de var :)

Geri