petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

versele laga kanarya yemini muhabbet kuşu yermi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkecakil tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    versele laga kanarya yemini havuçla nemlendirip muhabbet kuşlarına versek bir sıkıntı olur mu arkadaşlar. daha önceden deneyen oldumu. kuşlar şuan çiftleşiyorlar ilerde yavru çıkarsa yavruya faydası olur mu

2. Yusuf ŞANLI
    Gizli

Sonucta kanaryada kus muhabbet o yemi yiyorsa bir sknti olacagni sanmam ama yavrular olursa mama takviyesi yapmani tavsiye ederim

3. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    sağolasın kardeşim. dişi kuş yakında kuluçkaya yatacak erkek dişiyi beslerken zorlansın istemiyorum o yüzden sordum. yavrularada faydası olsun istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

yorum yapacak yok mu arkadaşlar

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Muhabbet kusu kanarya yemi yermi