Karadeniz Pet

versele laga mı vitakraft mı ?

Gökhan soydan

Meraklı Üye
arkadaşlar bonnie ve gold wings mamalarını kullanıyorum kuşum bonnie yiyor ama çok değil gold wingsdede içinde renkli yuvarlak birşeyler var onları yemiyor bu yemler ne kadar kaliteli bilmiyorum ama değiştirmeyi düşünüyorum versela laga mı alıyım vitakraft mı hangisi daha iyidir başka önerebilceğiniz daha iyi dediğiniz marka varsa bilgilendirin lütfen teşekkürler

var levent abi normalde uzun zamandır yokmuş ama burda benim kuşun malzemelerini aldığım kuşçuya geldi daha kolileri yeni açıyolardı diziyolardı bende merak ettim daha yepyeni fiyatıda 1 kg 15 tl bence normal gold wingsde aynı fiyattı bu daha kaliteli diyorsun yani versele lagadan

Vitakraft kullaniyorum, ambalaj ve icerigi boyle. icinde kurutulmus okaliptus yapraklari var.
bME0Bj.jpg

0NpZWV.jpg

Vitakraft ın birçok çeşidi var. Vitakraft Australian içerik olarak en zengin olanlarından biridir. Premıum olanını internette birkaç yerde görmüştüm bende. Ama vitakraftın bütün çeşitleri kullanılabilir.

vitakraft tekrardan gelmeye başladıysa bir an bile düşünmeden onu alın. her üründe dünyanın en iyi markasıdır.

Yani vitakraft versele lagadan daha mi iyi

Uzun süredir versele laga kullaniyorum kusum cok daha cok sevdigi icin. Dun petshopa versele laga
almak icin gittigimde versele laganin bir suredir gelmedigini soyledi yetkili kisi. Raflara baktigimda vitakrafti gordum, vitakraft artik geliyor mu o da bayagidir yoktu dedim. Yetkili kisi evet geliyor ama onun durumu biraz farkli, vitakraft artik Turkiye'de uretiliyor dedi.

Ikisi de guzel markalar biri digerinden kotu degil. Benim kusum versele lagayi daha cok seviyor ama bulamadigim icin dun ben de vitakraft aldim mesela. Ikisini deneyin siz de hangisini daha cok seviyorsa onla devam edersiniz.

Geldi sonunda. Hobi pet te de var artık VitaKraft. Tavsiye ederim. Şu anda Versele-Laga kullansam da(olmadığı içindi) Öncelik VitaKraft, daha sonra Versele-Laga.

Valla tam çuval versele laga alacaktım.Vitakraft'ı inceleyeyim.

Vitakraft'ın çuvalı gelse alırım.Ama kiloluğu hala pahalı.Versele laga kilosu 6 TL.Vitakraft'ı 7-7.5 bulursam alırım.12 kuşa yem dayandıramam.

Şu anda çuval gözükmüyor. 2016 da çuvalla gelecekti ama daha bir gelişme yok. Yine de 1,5-2 lira da pahalı olsa da değer. Yine de tercih meselesi tabii ki.

Şu anda çuval gözükmüyor. 2016 da çuvalla gelecekti ama daha bir gelişme yok. Yine de 1,5-2 lira da pahalı olsa da değer. Yine de tercih meselesi tabii ki.

Değer tabiki.Ben kuşlar için 1 TL 2 TL sıkıntısı yapmıyorum.Haftada 1 kilo yem yiyemezler.2-3 TL neye vermiyoruz ki.

Değer tabiki.Ben kuşlar için 1 TL 2 TL sıkıntısı yapmıyorum.Haftada 1 kilo yem yiyemezler.2-3 TL neye vermiyoruz ki.
Aynen öyle. İçindeki tohumlar daha kaliteli. O yüzden ben tavsiye ederim. Daha önce kullandığım için gönül rahatlığıyla söylüyorum.

Aynen öyle.Şu anda versele laga kullanıyorum.Normalde Vivid,Bravo,Natural gibi yemleri kilosu 4.4.5 alabilecekken ben nerdeyse 2 katını veriyorum.Sırf daha kaliteli diye.Ama vitakraftı kaçırmam asla.İsterse 10 olsun.Orta yolu bulurum.

Geri