Karadeniz Pet

versele laga mı vitakraft mı ?

İmzamda ayrıntlılı konu var inceleyebilirsin.

Bu konuda artık üretim Ankara'da olacakmış.İçeriğine görenler eski yem kalitesini göremediklerini söylüyorlar.

Bu konuda artık üretim Ankara'da olacakmış.İçeriğine görenler eski yem kalitesini göremediklerini söylüyorlar.
Bir diğeri de distribütör değişikliği olacağı ve 2016 da o firmanın getireceği konuşuluyordu ama daha bir konu açılmadı. Takipteyim.

Bir diğeri de distribütör değişikliği olacağı ve 2016 da o firmanın getireceği konuşuluyordu ama daha bir konu açılmadı. Takipteyim.

Takipte kalmakta fayda var.Versele laga'ya devam edelim.

Kaliteli yem gelirse alırız neden almayalım.

İçerik; Sarı darı, soyulmuş yulaf, kırmızı darı, çim tohumu, kanarya yemi, beyaz darı, CaCO3, bal.

içeriğinde çim tohumu ve CACO3 diğerlerine göre farklı bir yem olacağını gösteriyor.

ne güzel bir konu açmışım ya :) konuya dahil olduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar yemi bugün alcam yeni geldiği için en azından denemek istiyorum versele hiç kullanmadım gold wings ve bonnie kullandım eger vitakraftı severek yerse ve iyi sonuç alırsak size dönüş yapıcam

vitakraft premium menü 1 kg reşit galip caddesi kolay mamada 16,50 tl den buldum Ankara'da daha uygun fiyatlı satan yer biliyormusunuz ? İnternette 12 tl civarında var fakat kargo ücretiyle daha pahalıya gelir.

Vitakraft ın birçok çeşidi var. Vitakraft Australian içerik olarak en zengin olanlarından biridir. Premıum olanını internette birkaç yerde görmüştüm bende. Ama vitakraftın bütün çeşitleri kullanılabilir.

Vitakraftın çok çeşidi var ancak muhabbet kuşlarının yemi Australian olanı..

İnternette 11.95 gibi bir fiyatta.50 TL üstüne ücretsiz kargo yapıyorlar.Al 2-3 paket üstünede 1-2 eksik.Bence güzel fiyat.Az kuşu olanlar için.

bende kuşlara gold wings premium kullanıyorum önceden versele laga kullanıyordum bide bunu kullanayım dedim sevdiler hem ucuz kg 11 tl hemde içeriği iyi Sarı darı,beyaz darı,kızıl darı,kanara tohumu (aspur ), siyah darı aspir renkli draje gerçi drajeleri yemiyorlar orası ayrı :) iyimidir eklenmesi gerek tohum varmıdır yada daha iyi marka varmıdır içeriği iyi olup hesaplı olan

Australian içeriği en zengin olanı bildiğim kadarıyla, premıum da muhabbetler için ama içeriği farklı.

Vitakaft Australian bulunca almak lazım,Vitakraft premium menü ile içerikleri çok farklı,şu an piyasaya sürülen Premium menü yerine Versele laga ya devam etmek bana daha mantıklı geldi.

VİTAKRAFT AUSTRALIAN

Yemin İçeriği;
Bitki kökenli türevleri (yonca, buğday, çiçek, yulaf, kanola), hububat (buğday, mısır, yulaf, arpa), sebzeler (bezelye, havuç, soya), mineraller, yağ, yuka özü, tohumlar, mineraller.

Yemin Analizi;
Nem % 10,70, ham protein % 12,70, ham yağ % 3,04, ham lif % 13,00, ham kül % 7,40, HCl'de çözünmeyen kül % 1,35, kalsiyum % 1,30, fosfor % 0,60, manganez % 18,84, vitamin A 8330 IU/kg, vitamin D3 930 IU/kg, vitamin E 31 mg/kg.

VİTAKRAFT PREMIUM MENU

Ürünün İçeriği;
Sarı darı, soyulmuş yulaf, kırmızı darı, çim tohumu, kanarya yemi, beyaz darı, CaCo3, bal.
Ürünün Analizi;
Vitamin A, vitaminD3 600 IU/kg, vitamin E, vitamin C, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, biotin, pantotenik asit, folik asit, nikotinik asit, manganez, çinko.

Vitakaft Australian bulunca almak lazım,Vitakraft premium menü ile içerikleri çok farklı,şu an piyasaya sürülen Premium menü yerine Versele laga ya devam etmek bana daha mantıklı geldi.

VİTAKRAFT AUSTRALIAN

Yemin İçeriği;
Bitki kökenli türevleri (yonca, buğday, çiçek, yulaf, kanola), hububat (buğday, mısır, yulaf, arpa), sebzeler (bezelye, havuç, soya), mineraller, yağ, yuka özü, tohumlar, mineraller.

Yemin Analizi;
Nem % 10,70, ham protein % 12,70, ham yağ % 3,04, ham lif % 13,00, ham kül % 7,40, HCl'de çözünmeyen kül % 1,35, kalsiyum % 1,30, fosfor % 0,60, manganez % 18,84, vitamin A 8330 IU/kg, vitamin D3 930 IU/kg, vitamin E 31 mg/kg.

VİTAKRAFT PREMIUM MENU

Ürünün İçeriği;
Sarı darı, soyulmuş yulaf, kırmızı darı, çim tohumu, kanarya yemi, beyaz darı, CaCo3, bal.
Ürünün Analizi;
Vitamin A, vitaminD3 600 IU/kg, vitamin E, vitamin C, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, biotin, pantotenik asit, folik asit, nikotinik asit, manganez, çinko.
Çetin Abi maalesef Türkiye'ye Australian'lardan gelmiyor şu anda :(

Geri