Karadeniz Pet

Versele laga mineral blok

tam orta kısmında 2 tane 5 cm lik 2 tel olması gerekir,bu tellerle kafesin yan tellerine tutturabilirsiniz,bu kısa teller yoksa işiniz zor.

tam orta kısmında 2 tane 5 cm lik 2 tel olması gerekir,bu tellerle kafesin yan tellerine tutturabilirsiniz,bu kısa teller yoksa işiniz zor.

Malesef yok :(

linke tıklayınca anasayfaya giriyor mamalar var oradada
Hay allah mobil sitesinden kopyaladığım icin olmustur belki..

pardon gözümden kaçmış,güveç gibi olanları kafesin tabanına koyabilirsiniz.(linki yalnış kopyalamışsınız,benim kopyaladığım linkteki üründen bahsediyorsunuz sanırım)

VERSELE LAGA ORLUX PİCK BLOK DOĞAL KİL İÇERİKLİ MİNERAL BLOK 350 GR
Evet evet ondan bahsediyorum.. kafes tabanına koydugumda üstüne dıskılama ihtimali var. Bu sorun yaratmaz mı?

Ortasından bir delik açıp, plastik kelepçe ile kafesin teline, tünek hizasına asabilirsin.
Şarjlı matkapla 4lük uç kullanabilirsin.

Dağılıyo abi içindeki mineral blok onu yapsam iyice unufak olacak..
Sanırım oyun alanına bıraksam olur, sürekli kafesinde durmasına gerek var mı? Günde bikaç saat orda takılıyor, yeterli olur herhalde di mi?

Dağılıyo abi içindeki mineral blok onu yapsam iyice unufak olacak..
Sanırım oyun alanına bıraksam olur, sürekli kafesinde durmasına gerek var mı? Günde bikaç saat orda takılıyor, yeterli olur herhalde di mi?

Ben kullanmadım hiç onun için iç yapısını bilemiyorum. Oyun alanında oynarken kemirir ihtiyacına göre..

Bu mamalığın dışındaki plastik halkanın veya mamalığın içine sığacak ölçülerde ise kafese asarak kullanabilirsiniz.

Ben kullanmadım hiç onun için iç yapısını bilemiyorum. Oyun alanında oynarken kemirir ihtiyacına göre..

Sağol abi öyle yaparm artk. :)

Bu mamalığın dışındaki plastik halkanın veya mamalığın içine sığacak ölçülerde ise kafese asarak kullanabilirsiniz.

Bilmiyorum ki sıgar mı çapı 8 cm. Yüksekliği de var. Aģır ve de. Sanırım oyun alanında kalması daha iyi olacak kafese assam da ağırlığında dolayı pek güvenli olmayacak gibi

Geri