Karadeniz Pet

Versele laga orlux (uygun fiyata satılık mamalar :) )

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar izmirdeki türkiye yarışmasında abartıp fazlaca hazır kuru mama aldım neredeyse 6-7 ay yetecek mama var elimde isteyen arkadaşlara ücretli sahiplendirmek istiyorum paketler 1.250 gr şeklindedir bir paketini 10 tl ye vermeyi düşünüyorum ihtiyacı olanlar kaçırmasın toptan aldım ucuza aldım sizlerde faydalanın

Son düzenleme:
Ben isterim ancak İstanbul'a kargo ne tutar acaba. Burdan aldığım fiyata gelmesin

yakın yerler olursa daha iyi olur arkadaşlar kargo fiyatı mama kadar tutabilir :) ozamanda aldıgınız aynı fiyata gelecek , amaç sizinde işiniz görülsün büyk ihtimal 2-3 paket i sattım diyebilirim birkaç arkadaş istiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

tüm paketler satılmıştır arkadaşlar ancak kendime ayırdığım mama varilimde olanlar kaldı ilginize teşekkür ederim

[MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION] Bey'e mama konusundaki yardımı ve desteği için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Ne demek Cem bey sizin gibi arkadaşlar ile Paylaşım ve yardımlaşma benim Yanımda çok değerli

Normalde fiyatı ne kadardı Cem Bey?
Merak ettiğim için soruyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

Bir sitede 99TL, bir sitede 19 TL :)

Geri