petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Versele Laga ve Super Breeding

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Serkan Eray GÖZÜPEK tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Serkan Eray GÖZÜPEK

Beğenileri:
    0
    Merhaba, [MENTION=13408]mybestpetshop[/MENTION] 'tan Versele Laga Super Breeding yem almak istiyorum. Ancak daha önceden içerik açıklamasında %34 oranında aspur yazmakta iken şu an %5 oranı yazıyor. Bildiğim kadarıyla Super Breeding'te aspur oranının daha yüksek olması lazım. Gerek Versele-Laga'nın sitesinde gerekse sizin ürün açıklamanızda aspur oranının yükseliğinden bahsedilmiş. Ayrıca bu siteden normal Versele-Laga isteyen bir arkadaşa elinizde normal yem kalmadığından Super Breeding gönderdiğinizi, bu yüzden aspur oranının yüksek olduğunu yazmışsınız (Bu => http://www.muhabbetkusu.com.tr/300844-mesaj51.htm ve bu => http://www.muhabbetkusu.com.tr/301295-mesaj54.htm mesajlar). Oranlarda bir yanlışlık mı var acaba? Super Breeding ile normal Versele-Laga arasında ne gibi farklar var?

Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Sizden alışveriş yapan arkadaşlarım var, bu siteden arkadaşlar var, hepsi sizden oldukça memnunlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunuzu görüyorum. Bu da piyasada onlarca güvenilmez satıcı varken sizi tercih edilir yapıyor. Kaliteli alışveriş imkanınız için teşekkür ederim.

Versele-Laga'nın sitesi:
    Versele-Laga Premium Petfood

Sizin sitenizdeki açıklama kısmı:
    https://www.mybestpetshop.com/versele-laga-super-breeding-muhabbet-yemi-5-kg-p-13096.html

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    mybestpetshop forumda aktif bulunuyor yardımcı olacaktır

3. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Serkan Bey hayırlı akşamlar;
    Ürün ithlatçı firmanın yeni ithalat listesinde olmadığı için ürünü tedarik edemiyoruz.Tedariği sağlanamadığı için ürün satış listemizden kaldırılmıştır.Ürün içeriğinde ise sade kanarya yemi (aspur) fazla orandaydı.Ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla

4. Serkan Eray GÖZÜPEK

Beğenileri:
    0
    Hadi ya..! Türkiye'de bir tek sizin sitenizde bulabilmiştim bu ürünü. Nasip değilmiş. Peki sitenizdeki oranlar yanlış mı yazılmıştı? Bir de normal Versele-Laga yem ile arasında aspur oranından başka ne gibi farklar vardı?

5. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Ben de bu üründen aldım. Önce yanlış kargo geldi, sağolsunlar ilk kutuyu almadan ikinciyi gönderdiler. Ama dediğiniz gibi aspur oranı çok azdı. Sorduğumda siteye yanlış girildiği, doğrusunun bu şekilde olduğu söylendi. [MENTION=13408]mybestpetshop[/MENTION]

6. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Sitemizde yazılan oranlar yanlış yazılmış.Doğru yazılan oranlar sizin paylaşmış olduğunuz resimdeki gibidir.Super breeding yemde gördüğümüz kadarı ile aspur oranı fazlaydı ve meyve granülleri vardı.Normal Versele Laga yem ile arasında çok büyük farklar yoktu.

7. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    O halde bana yine yanlış ürün gönderilmiş, sorduğumda da aspur oranı az olanı doğrusu denilmişti halbuki. Neyse, daha önce de dediğim gibi önemli değil.

8. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Rüstem Bey sizin yem işini bi türlü çözemedik gitti:)Anlayışınız için teşekkürler.

9. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Dediğim gibi yanlış da gelmiş olsa önemli değildi. Ama keşke yine yanlış ürün gönderildiğini kabul etseydiniz, bu beni üzmedi değil. Zaten siz tekrar göndermek isteseydiniz de teşekkür edip istemeyecektim. İlginizden yeterince memnundum. Yine de sağolun, hayırlı akşamlar.

10. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Sizde sağolun, hayırlı akşamlar

11. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Aspuru hariçten alıp ekleyebilirsin.
    Ben karışık yemimin içine %20 aspur ekliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş