petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Versele Laga Yem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk KILIÇ tarafından 29 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar sizlerin tavsiyesi ile versele laga muhabbet yemi almıştım mubişime ama yemin içerisindeki çekirdek ile buğdayı kuşum yemiyor dışarı atıyor sizin kuşlarda mı öyle acaba?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Yem içindeki beyaz çekirdek gibi olanlar aspir, buğday dediklerinse iç yulaf. Kullandığım zamanlar benim kuşlarım ilk o bahsettiklerini yerlerdi.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Bende öyle bir sorun yok. Hepsini yiyor takımlar. Hatta yavrular bile yemeye başladı.

4. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Abilerim vallahi benim kuş onları seçiyor.Bazen ağzına alıyor ezip atıyor tekrar.Bazen dışarı atıyor ne yapmam lazım sizce?Şuan yemliğin üstünde yemediği için onlar birikmiş onları seçip atsam mı yoksa öyle kalsın mı belki alışır?

#4 Faruk KILIÇ, 29 Nisan 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Nisan 2015
  5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Biraz kalsınlar. Belki merak edip yemeye başlarlar. Ama eğer yemezlerse yemini değiştirirsin son çare.

6. Alya Ejder

Alya Ejder Member

Beğenileri:
    1
    kuşun zevkine göre değişir

Sayfayı Paylaş