Karadeniz Pet

Versele-Laga yem

orcunycl

Meraklı Üye
Arkadaslar oneriler uzerine versele-laga yemi almaya karar verdim kusum icin. Fakat iki turlu ambalaji var. Birisi yeni seri digeri eski mi acaba diye dusundum. Sizce hangi ambalajli olani almaliyim. Fotograflar altta.
761675B9-21F2-4B32-B32B-BB8CD15E9847.png
2F587BA5-293C-445E-AB6E-B99DB0D602F4.png

Üstteki yeni ama alttaki de temsili ikisindede yenisi geliyor diye biliyorum

Usttekini alirsam icim daha rahat edicek sanirim :)) tesekkur ederim

Bazı firmalar ürün görselini yenilemediği için eski resimleri kullanıyor.Zaten yeni ithal edilmeye başlandı bölme yem değilse en ilk resimdeki yeni ambalajdan gelecektir.Eski ambalaj görselini kullanan satıcıdan aldım sadece her ihtimale karşı son kullanma tarihini sordum ve yeni ambalajında geldi.

Evet cok haklisiniz buyuk ihtimal firmalar ambalaj fotografini degistirmemis olabilir. Su an kusum ailemin sanirim acik olarak aldigi yemi gayet iyi yiyo. Fakat daha saglikli olsun diye bu yemi almaya karar verdim. Umarim bu yeme basladiktan sonra istahindan bi sey kaybetmez :) bu yemi uzun sure kusumun besini olarak kullanmayi planliyorum

Evet cok haklisiniz buyuk ihtimal firmalar ambalaj fotografini degistirmemis olabilir. Su an kusum ailemin sanirim acik olarak aldigi yemi gayet iyi yiyo. Fakat daha saglikli olsun diye bu yemi almaya karar verdim. Umarim bu yeme basladiktan sonra istahindan bi sey kaybetmez :) bu yemi uzun sure kusumun besini olarak kullanmayi planliyorum
Yalnız yem bağımlılık yapıyor versela alışan kuş diğer yemleri artık yemiyor birçok arkadaşın ve benimde başıma gelen bir durum;)

Evet onu bircok yerde okudum :) yemi buldugumuz surece sorun degil bence saglikli olsun yeter :)

Geri