petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Veteriner fiyatı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mine Çay tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Merhaba arkadaşlar. Kuşumu gagasındaki mantardan dolayı veterinere götürmeyi düşünüyorum. Daha önce hiç gitmedim fiyatı hakkında hiç bir bilgim yok. Bilgisi olan var mı?

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    nerede oturuyorsunuz

3. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Eskişehir.

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    internet arayın numaraları bulun istanbul için 25 35 tl arası fiyat isterler eger ücret ödemek istemiyorsanız kusun sıkıntısı video veya resim yoluyla anlatın veterinere sadece ilac parasına bakar o zaman telefonla görserek mesala kus rahatsız fazla imkanım yok diyebilirsiniz veterinerler iyidir

5. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Üretim yapan arkadaslar varsa onlara götürün veteriner kuş hakkında pekde uzman degiller onların işi kedi köpek. Ben genede götürecegim derseniz sizin kararınız

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    eskişehirde odun pazarında bir veteriner var kuşlardan iyi anlıyor

7. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Anladım teşekkür ederim. Sadece bir fiyat aralığı öğrenmek istiyordum. Yardımcı oldunuz. Saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:22 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Aa bilmiyordum saolun. Peki kuşçularda bu işi görür mü?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

Tam olarak nerede biliyor musunuz?

8. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Adam gibi bir petshopcuda yardımcı olur teramycn krem sürün gagasına düzelir veteriner pek bişey yapamaz. Bosuna para vermeyin iyi forumlar

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Teşekkü ederim

10. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    gagasına terramycn sürün bir kaç güne düzelmeye başlayacaktır. ek olarak mantara bağlı dışkısında da anormallik görüyorsanız 5 gün süreyle vitaform kullanabilirsiniz.

11. Hakan Kuş
    Gizli

en ucuz yolu vazalin duzenli kullan farkı gör

12. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Evet bugün terramycn merhem aldım ve sürdüm. Faydası olur inşAllah

Sayfayı Paylaş