Karadeniz Pet

Veteriner fiyatı

• Konbuyu başlatan Mine Çay
  • Başlangıç tarihi
M

Mine Çay

Guest
Merhaba arkadaşlar. Kuşumu gagasındaki mantardan dolayı veterinere götürmeyi düşünüyorum. Daha önce hiç gitmedim fiyatı hakkında hiç bir bilgim yok. Bilgisi olan var mı?

internet arayın numaraları bulun istanbul için 25 35 tl arası fiyat isterler eger ücret ödemek istemiyorsanız kusun sıkıntısı video veya resim yoluyla anlatın veterinere sadece ilac parasına bakar o zaman telefonla görserek mesala kus rahatsız fazla imkanım yok diyebilirsiniz veterinerler iyidir

Üretim yapan arkadaslar varsa onlara götürün veteriner kuş hakkında pekde uzman degiller onların işi kedi köpek. Ben genede götürecegim derseniz sizin kararınız

internet arayın numaraları bulun istanbul için 25 35 tl arası fiyat isterler eger ücret ödemek istemiyorsanız kusun sıkıntısı video veya resim yoluyla anlatın veterinere sadece ilac parasına bakar o zaman telefonla görserek mesala kus rahatsız fazla imkanım yok diyebilirsiniz veterinerler iyidir

Anladım teşekkür ederim. Sadece bir fiyat aralığı öğrenmek istiyordum. Yardımcı oldunuz. Saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:22 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Üretim yapan arkadaslar varsa onlara götürün veteriner kuş hakkında pekde uzman degiller onların işi kedi köpek. Ben genede götürecegim derseniz sizin kararınız

Aa bilmiyordum saolun. Peki kuşçularda bu işi görür mü?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

eskişehirde odun pazarında bir veteriner var kuşlardan iyi anlıyor

Tam olarak nerede biliyor musunuz?

Adam gibi bir petshopcuda yardımcı olur teramycn krem sürün gagasına düzelir veteriner pek bişey yapamaz. Bosuna para vermeyin iyi forumlar

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gagasına terramycn sürün bir kaç güne düzelmeye başlayacaktır. ek olarak mantara bağlı dışkısında da anormallik görüyorsanız 5 gün süreyle vitaform kullanabilirsiniz.

Geri