Karadeniz Pet

Veteriner ilaçları hakkında (vitamin)

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Kuşlar için piyasada bulunan bilinen markalar dışında veteriner ilaçları satılan yerden resimdeki 5kg kaptan bölünmüş vitamin aldım,1litre suya karışım yapılıp Kullanılmakta,daha önce buna benzer vitamin/aminoasit karışımı kanatlılar için kullanımı olan var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Resim ekleme butonunda problem var sanırım?resmi ekleyemedim.

Levent bey ben önceden resim ekleme butonunu görüyordum ama şimdi çıkmıyor teknik bir sorun mu var acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

http://i.hizliresim.com/l00Xjb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Buna benzer bir markaydı

Levent bey ismi inanın Aklımda kalmadı,internettende bulamadım vitam gibi birşeyle başlıyordu ama bu hafta sonu gidip tekrar bakıcam

Levent bey bu önerinizi daha önce almıştım juende baktım içeriği benim aldığım ile aynı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

Zafer bey bende sizin Dediğiniz suteyyum mu inceledim içerik benziyor ama o değil sanki

Levent bey bu önerinizi daha önce almıştım juende baktım içeriği benim aldığım ile aynı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

Zafer bey bende sizin Dediğiniz suteyyum mu inceledim içerik benziyor ama o değil sanki

valla dostum resmi google'ye arattım onu gosterdi yoksa ürün hakkında hiçbir fikrim yok

Evet baktım oradan hatta aldığım yerdeki veteriner teknikeriydi içeriğini gösterdim aynı dedi 200 ilk Şişe aynı paraydı onu da deniycem aminosolu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

Zafer kardeşim senİn resim aratma doğru fakat şişesini 5kg olan bidonu bulamadım gidince foto çekerim:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

6lQj27.jpg
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] geçenlerde Bahsettiğim bölünmüş olarak aldığım vitaminin ismini öğrendim,bilgilerinize

Levent bey kanatlilar icin uygun olduğunu soylediler, ben bu kaptan 200 ml bölünmüş olarak aldim, multivitamin+aminoasit olarak icerik var, ve tum vitaminler yer aliyor, yani tavuk icin kullanim bulunuyorsa, kuslarima kullanimda bir sakinca varmidir? Sizce

Haklısınız Levent bey multivitamin+aminoasit kombini olunca cazip geldi,sizin daha önceki aminosol tecrübenizide deneyeceğim.

Geri