Karadeniz Pet

veteriner varmı

yusufkral

Onursal Üye
aranızda veteriner varmı ben veteriner olmak istiyorumda ben 9. sınıfa gidiyorum lise veteriner olmak istiyorm lütfen sorularımı cevaplayın
1:nasıl olunur
2:zormu
3: puan durumu nasıl
4: iş durumu nasıl
not hayvanları cok seviyorum ve bir suru hayvan besledim ve sorumluluklarınıda iyi aldıgıma inanıyorum

Hayvanları herseven veterıner olucak diye bir kaide yok. Ben vet. Lısesı çıkıslıym ve bu sene hazırlanyorum ve vet. De çalısıorum. Zor bır ış ancak ben çok sewdıgımden bana guzel gelıyo. Vet. Demek kedı kopek deıl sadece yerı geldımı rectal palpasyon yapacaksın. Nedemek olduguna bak rectal palpasyonun mutlaka ve karar ver...

gülü seven dikenine katlanır ne yapak bu işlem sadece büyük başlarda oluyor deme

Rectal palpasyonsa değişir büyükbaş ta çalışırsan hep yaparsın...

hay rectal palpasyonunuza gençler gece gece töbe töbe veteriner olmak çok zor arkadaş heleki bu ülkede

ünlülerin hayvanlarına bakarak para kazanırsın yoksa aç kalırsın.....

veteriner dünyanın her yerinde aynı zordur aldıgın eğitimde ağırdır zordur okuması büyükbaş hayvandan para kazanırsın zordur sartlar ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

veteriner illa bu işi yapmaz ama ilaç üretimi yapan firmadada çalısırsın hayvansal üretim yapan yerlerde calısır

Kardeş veteriner değilim ama arkadaşlarım tıpla karşılaştırıyolar çok daha zor diyolar. Sonuçta her şeyi bilmen gerekir hayvan sorununu söyleyemez. Çok zor iş, zahmetli.

aranızda veteriner varmı ben veteriner olmak istiyorumda ben 9. sınıfa gidiyorum lise veteriner olmak istiyorm lütfen sorularımı cevaplayın
1:nasıl olunur
2:zormu
3: puan durumu nasıl
4: iş durumu nasıl
not hayvanları cok seviyorum ve bir suru hayvan besledim ve sorumluluklarınıda iyi aldıgıma inanıyorum

urfada vet 3. sınıf öğrencisiyim tamamen ezber bölümü ezberin iyiyse hiç zorlanmazsın 4 den sonra sahaya yönelik bilgiler alıyorsun hiç bitmeyecek bi meslek. pet klinik açarsan maaş az kendine zamanın cok büyük başta calışırsan paran cok kendine zamanın az olur devlet en garanti iş yeri :D sormak istediğin başka bişeyler varsa yardımcı olalibilrim

urfada vet 3. sınıf öğrencisiyim tamamen ezber bölümü ezberin iyiyse hiç zorlanmazsın 4 den sonra sahaya yönelik bilgiler alıyorsun hiç bitmeyecek bi meslek. pet klinik açarsan maaş az kendine zamanın cok büyük başta calışırsan paran cok kendine zamanın az olur devlet en garanti iş yeri :D sormak istediğin başka bişeyler varsa yardımcı olalibilrim

ben vet. lisesi mezunuyum ve klınıkte calısyorum . sadece fakulte dıplomam eksık nerédeyse oderece tecrubelym. we bu sene fak. hazırlanyom harrandasnz galba guzel mı fakulte egtımı we ortamı?

Geri