petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Veterinere gittik ama...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ali Uyan tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Merhaba ben oğluşumla bugun veterinere gittim ama nedeni ise muhabbet kuşum uçamıyordu ve ishaldi poposuna yem filan yapışmış 2 tane ilac verdi sarı olanı günde 3 4 kere elime alıp bi damla içircekmişim beyazıda suyuna katıcakmışım yorumlarınızı bekliyorum ? ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    umarım ucundaki igneyi cıkarıp icirirsin :D veterinerin dedigini yapmaktan baska caren yok keske ilacın ismini ögrenseydin benım kusunda bu aralar poposuna yapısıyor dıskısı

3. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Ucundaki iğneyle içir dedi bi damla

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    İshale karşı yapacağınız şeyler patates haşlayıp vermek, sıcakta tutmak, suyuna vitamin katmak, suyuna 1 çay kaşığı ucunda Türk Kahvesi ve 1-2 damla limon sıkıp karıştırmak.

Ayrıca iğne sakat iş iğneyle damlatmayın diline batabilir..

5. kralturka

kralturka Guest

veteriner ne kadar ücret aldı acaba

Sayfayı Paylaş