Video

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Sakuram tarafından 14 Mart 2017 başlatılmıştır.

?

Konumuza video eklerken; kendi galerimizden yüklemenin de mümkün olmasını ister miydiniz?

1. Evet

oy sayısı 3
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Sakuram

Sakuram Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    650
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Site yöneticileri tarafından belirlenen video ekleme seçeneğimiz olan; forum yöneticilerinin belirlediği sitelere yüklemek istediğimiz videoyu yükleyip, yüklediğiniz yerdeki (youtube ve diğer izin verilen yerler) linkleri ile açacağımız konu da paylaşım yapabilme özelliğimizden muzdaribim. Neden muzdaribim? Çünkü ben bunun yetersiz olduğunu düşünmekteyim ve eminim benim gibi bir çok kişi aynı düşüncededir. Ek bir özellik olarak kendi galerimizden yükleme yapılmasını uygun buluyorum, herhangi bir olumsuzluk için bu önlemi aldı iseniz yahut başka bir durum söz konusu ise ben bundan rahatsız olduğumu dile getirmek istiyorum. Benim için bu konuda tek bir yer olmalı, herhangi bir yerde yüklemesi olmayan biri için, misalen youtube da kanalı olmayan biri için bu seçenek fazladan envanter konumunda, üstelik kullanmak için misal verdiğim video sitesinde kanalımız olmak zorunda. Tek bir yer olarak uygun bulduğum forum bu forumdu fakat Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Forum'unda böyle bir eksiği hiç hoş karşılamıyorum. Bilgi paylaştıkça çoğalır ilkesi ile hareket eden forumumuz da böylesine eksik bir seçenek ve tek bir özelliğin(link kullanma) üyeleri zorladığını düşünüyorum.Keza aynı şey ses kaydı içinde geçerlidir. Bilgi paylaşımı site üzerinden de gerçekleştirildiği gibi, bunun için olanakların da yeterli olmasını istiyorum. Destekli uzantıların eklenmesini istiyor; gereğini yapmaları için yöneticilerimize seslenirken bir açıklama bekliyorum ve üye arkadaşlarıma söz konusu konu hakkındaki yorumlarını paylaşmaları için rica ediyorum, ilgilerinize.

#1 Sakuram, 14 Mart 2017
    Son düzenleme: 14 Mart 2017
  2. Sakuram

Sakuram Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    650
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Yahut bilmediğim bir şey mevcut ise öğrenmek istiyorum, özellikle youtube için videoyu oraya yükleyip sonra linki burada paylaşmayı hiç sevmedim. YouTube da bu şekilde kullanım yapmak istemiyorum, genelde mobil ortamdan kullanıyorum ve en kısa zamanda marketteki uygulamanızı görmek istiyorum

#2 Sakuram, 14 Mart 2017
    Son düzenleme: 14 Mart 2017

Sayfayı Paylaş