Karadeniz Pet

Vilmectin

• Konbuyu başlatan Sefer CANDAN
  • Başlangıç tarihi
Sanmam bulmak baya zor ithal ürün olduğundan. Kuşlar için üretilmiş bit ialcı, vilmectin kadar güçlü ama vilmectin bir köpeği öldürecek kadar zehirli. Endecto'da böyle bir sorun yok.

benim sıkıntım bitler kuşlarda değil zaten etrafta birkaç yuva var cogunu elle öldürdüm :) ancak akşamları kuşların üstüne çıkıyorlar ozaman gelmelerini engelleyecek sadece bu ilac daha kesin bir cözüm lazım :) vilmectin aldım bugun birde ardap aldım hummalıbir calışma var anlayacağınız bitleri bitiremezsem sizinle iletişime geçerim , bilgiler için teşekkür ederim

benim sıkıntım bitler kuşlarda değil zaten etrafta birkaç yuva var cogunu elle öldürdüm :) ancak akşamları kuşların üstüne çıkıyorlar ozaman gelmelerini engelleyecek sadece bu ilac daha kesin bir cözüm lazım :) vilmectin aldım bugun birde ardap aldım hummalıbir calışma var anlayacağınız bitleri bitiremezsem sizinle iletişime geçerim , bilgiler için teşekkür ederim
Zaten bitler gece ortaya çıkar, ışıktan kaçarlar. Elle öldürmekle olmaz zehirlemek lazım ki yuvalarınada zehir taşısınlar bu sayede hepsi ölsün. İyi bir temizlikte şart. Temizlikte pek işe yaramaz 2 tane bit kalsa hemen ürerler, kuşların tüyünde de saklanırlar çok lanet şeyler. Vilmectine dikkat et çok az miktarda kullan ki hayvanlar birbirini kaşırken ağızlarına gelmesin zehir.

Geri