Karadeniz Pet

Vira Bismillah ... Mdf Lam Box Kafes Yapımı :)

Seyit SUNGUR

Meraklı Üye
Herkese Merhabalar Abilerim ve Kardeşlerim ;

Bir süredir Herkesinde bildiği yada takip ettiği üzere box kafeslere merak sardım , mdf mi suntamı , pvc mi derken hem maliyet konusunda hemde ağırlık konusunda mdf lamda karar verdim ...

Bahause Yapı Marketinden Ölçülerimi belirterek kestirip Kenarlarını bantlama usulü ile box kafesin ana parçalarını teslim alacağım ...

Şuanda Siparişini Geçtiğim Ve Aşama Aşama Fotoğraflayıp Sizlerle Paylaşacağım Umarım Beğenirsiniz yada yapmak isteyen arkadaşlara fikir olur ...

Aldığım Ürünlerin Geldikçe Ekleyeceğim Aldığım Firmaları Yazmamda Bir Sorun Olurmu Acaba ? Alacak Olan Arkadaşlar İçin Fikir Olur En azından Diye DÜşündüm ..

Saygılarımla Gün içerisinde Güncellenecektir :) :) :) :)

Allah kolaylik versin. :) ben yaptim 4 box benm 3 gununu aldi ama size malzemeler hazir gelicek insllah en kisa surede bitirip kuslariniza guzel bir yuva verirsiniz. :)

Allah kolaylik versin. :) ben yaptim 4 box benm 3 gununu aldi ama size malzemeler hazir gelicek insllah en kisa surede bitirip kuslariniza guzel bir yuva verirsiniz. :)
Teşekkurler umut bey , bende 3 katlı birsey yapacagim en alt katı salma ust iki katı kendinden yuvalikli kafes yapacagim .. 60x40 cm olculerinde 3 kafesten olusacak en alt kati salma olarak kullanacagim sadece ... bakalim

Hadi hayirli olsun simdiden :)

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun [MENTION=17509]Seyit SUNGUR[/MENTION].. Firma ismi, vermek ve link paylaşmak serbest.
Ancak nacizane bir tavsiyem var. Anadolu yakasındasın anladığım kadarı ile.
Bauhause ile uğraşacağına fetih mobilyacılar çarşısına gidersen orada istediğin malzeme ile çalışan atölyeler var. İster demonte olarak, ister yerine gelip kurarak istediğin modelde dolaplar yaptırabilirsin.

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun [MENTION=17509]Seyit SUNGUR[/MENTION].. Firma ismi, vermek ve link paylaşmak serbest.
Ancak nacizane bir tavsiyem var. Anadolu yakasındasın anladığım kadarı ile.
Bauhause ile uğraşacağına fetih mobilyacılar çarşısına gidersen orada istediğin malzeme ile çalışan atölyeler var. İster demonte olarak, ister yerine gelip kurarak istediğin modelde dolaplar yaptırabilirsin.
Avrupa Yakasındayım abi , Bu tarafta biraz fiyatlar farklı bahause ve koçtaş gibi yerlerde nedense daha ucuz oluyor ...

Bu arada 60x40 Kafes tellerini Sanal pazar üzerinden " Kordon Kafes " Ten temin ediyorum yine ayni magazadan 2 adet akilli yemlik ve 3 adet 200cc suluk yemin ettim ...

Buradan temin ettigim urunler 32 TL tuttu kargo bedeli ödemedim urunler yolda insallah ..

isiklandirma icin ilker elektronik karaköy subesinden 6 adet LG marka modül led ve 5v led adaptoru 18 TL

3 adet 60x40 Plastik tava , 6 adet tunek sabitleyici , 6 adet tunek tutucuyu bst kafesten temin ettim 36 TL Kargo bedeli dahil ...

Zaman Ayarli prizi N11.com uzerinden aldim 11 TL Kargo ücretsiz ...

şimdilik siparişler bunlar elime ulaştigimda fotograflari ile sizlere belirtiyor olacagim.

Hayırlı ugurlu olsun inşaallah

Hayırlı olsun bende böyle bir işe girişmeyi düşünüyorumda parçalar ne tuttu bide int üzerinden mi

İnşallah umduğunuzdan çok daha güzel bir kafese sahip olursunuz.Sonucu merakla bekliyoruz.

Hayırlı olsun bende böyle bir işe girişmeyi düşünüyorumda parçalar ne tuttu bide int üzerinden mi
valla suanda ufak parcalari internet uzerinden siparis ettim ... onlar bana 100 tl gibi bir rakama geldi ... Daha ahsabi kestirmedim 1 hafta icinde kestirip bilgi verecegim ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:10 --

İnşallah umduğunuzdan çok daha güzel bir kafese sahip olursunuz.Sonucu merakla bekliyoruz.
Çok tesekkur ederim daha iyileri sizlerin olsun insallab bakalim becerebilirsek yapacagiz

Yardımcı olabiliyorsak ne mutlu.Yuvalık (yuvalıklı olacaksa) girişlerini Bahause da deliyorlarmı ? Onu öğrenip orada hallettirirsen kolaylık olur.

muhtemelen deleceklerdir eğer delmezler ise bende aparati var kendim delik delecegim ...

Hayırlısı olsun inşaallah.

Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

Öğleden önce söykediğim gibi Biraz evvel elime Zaman ayarlı priz ve led aydınlatma aparatları ulaştı , Fotoğraflar ve fiyatlari aşağıdaki gibidir .

Zaman Ayarlı priz mekanizması " 11 TL n11.com "

2f896dd9d73a0be4e6f195636a7f118d.jpg

6 Adet Lg Modül Led ve Led Adaptörü " 18 TL ilker Elektronik Karaköy Bankalar Cad. "

e7b900c87d7ed32cad77f92ba562e408.jpg

aae2d856007f00a587590c53c61519be.jpg

Malzeme ve Aparatlar Elime Ulaştıkça sizlerle paylaşmaya Devam Edecegim ..

Son düzenleme:
Yuva girişini kapıya yakın olan yere yaparsan daha iyi olur bence. Ben kapıya uzak olan yere yaptım dişi kapıyla plastik folluk arasında ki boşluğa yatıyordu.
Bende diyorum ki plastik folluk almak yerine yine ayni malzemeden cekmece yapayim komple cikartip takiyim kirlenince temiziyle degistiriyim ... plastik folluk biraz kucuk kalio 18x45 cm genislik ve derinlik var ... kapagida menteseli disa acilir kapak yerine uste dogru acilip iceri dogru kayan mekanizmali birsey yapmayi dusunuyorum ...

Geri