petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Virüs programı

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve veysel boz tarafından 24 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    Şu anki en iyi virüs programı olarak bilinen bitdefender 1 yıllı 70£ ( 230 tl ) gibi bi üyelik fiyatı var normalde
    Bu ayın 24 - 26 arası 6 aylık 115 tl değerindeki ücretsiz premiumu bedava dağıtıyorlar almak isteyen arkadaşlar vardır belki diye paylaşayım dedim 2 günde biticek bu olay verdiğim linke e-postanızı giriyorsunuz email yolluyorlar ordaki bağlantıya tıkalıp üye olup programı indire tıklayıp bilgisayarınıza kurup 6 aylık premium üyeliğe sahip olabilirsiniz biraz reklam yapar gibi oldum galiba :D herhangi bi kar gütmüyorum faydalanmak isteyen arkadaşlar için sadece :))

http://www.bitdefender.com/media/html/60-second/index.html

#1 veysel boz, 24 Ocak 2016
    Son düzenleme: 24 Ocak 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Paylaşım için teşekkürler. İhtiyacı olanlar için güzel bir fırsat.

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Avastdan Başkası Yalan :D

4. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    avastı bugün kaldırdıp bunu kurdum kaldırmadan öncede sürekli kapalıydı zaten tarayıcıları inanılmaz derecede yavaşlatıyor ne fotoğraf ne video görüntüleyebiliyorum ben

5. Dante

Dante Member

Beğenileri:
    0
    Hocam bu Bitdefender 2016 çıktığından beri var :D hatta kendim kullanıyorum, 69 günüm kaldım. Ama iyi olmuş paylaşım, kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim bu programı. Son 3 senedir de en iyi program bu seçiliyor galiba.

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Eğer Chrome EKlentisini Kaldırmadıysan Yapar :)

Sayfayı Paylaş