Karadeniz Pet

Vision Kaferler hakkında

• Konbuyu başlatan Engin CÖMERT
  • Başlangıç tarihi
E

Engin CÖMERT

Guest
Herkese merhaba,

Başlıkta yazdığım marka kafeslerin fiyatı çok pahalı ama kullananalar vardır muhakkak verilen paraya değiyor mu? Temizliği gerçekten normal kafeslerden daha mı kolay. Kuşlar kafesin içinde rahat ediyorlar mı? Bu marka kafesler hakkında görüşlerinizi yazabilirmisiniz acaba. Bende almak istiyorum ama fiyatından dolayı pişman olmak istemiyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.
:):):)

Altı tavalı çifthane alın Naturbirdden hem ucuz hem büyük :) tavalı olduğu için de kolaylık ;) Bence bir kafese o kadar para verilmez. Şahsi görüşümdür.

Altı tavalı çifthane alın Naturbirdden hem ucuz hem büyük :) tavalı olduğu için de kolaylık ;) Bence bir kafese o kadar para verilmez. Şahsi görüşümdür.

Hocam bence bu şahsi görüş değil fizik kanunu olmalı 200tl kafese vermek pek akıl işi değil o paraya pvc box alınır onun için o kafesi alan adamın bolca ayakkabı kutusu olmalı:D:D

Bende o kadar para vermek istemiyorum aslında kullanan arkadaşların fikrini merak etmiştim görüşleriniz için teşekkürler.

Evde hobi amaçlı beslediğim tek kuşum var ve büyük boy vision kafeste kaldığım odada bakıyorum temizlik açısından gerçekten çok kullanışlı yerde bir tane bile yem kabuğu görmezsiniz. Izgarası sayesinde döküntüsü kafes tabanında kalıyor kuşla temas halinde olması da engelleniyor. İçerisinde 2 tane yemlik kabı var kafes tabanında ben birine meyve birine yem koyuyorum. Kafes oldukça kaliteli eğer inceleme şansınız olduysa tellerinden bile ilk bakışta farkedersiniz. Benim için çok sorun oluşturmasa da bi eksisi varmış o da kafesin köşe kısımlarında yuvalık için kapı yok içten takmak gerekiyormuş. Eğer hobi amaçlı besliyorsanız hiç düşünmeden alın derim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Fikir vermek adına bu da kafesimizin görüntüsü;
wbjXo0.jpg

Tek çift besleyenler için güzel kafesler vision serisi. Denildiği gibi en önemli handikapı yuvalık takılması için ayrı bir kapı yapılmamış olması. Yüksek denilebilecek bir kafes için nasıl olur da ayrı kapı yapılmaz, mantığını merak ediyorum :) Değer mi değmez mi orası maddiyat ile kişisel zevk biraz. Ortalama 40-50 liraya da güzel kafesler var.