petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vision Kafes İçin Taban Malzemesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve recai yılmaz tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Vision S01 kafes kullanıyorum. Bir çift muhabbet kuşum var. Taban malzemesi olarak satılan ürünlerden (kum-granül benzeri) kullanım kolaylığı, sağladığı avantajlar ve bunu kullandığımda kafesi temizlemeye kaç günde bir ihtiyaç olur konusunda yardımcı olabilir misiniz.

2. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    Aynı kafesi bende kullanıyorum. Tabanda sani bird taban kumu kullanıyorum. 5-6 gün temizlik yapmaya gerek kalmıyor. Kötü koku da olmuyor. Gayet memmunum.

#2 koray5006, 13 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 13 Ağustos 2015
  3. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    Wise cat kedi kumu kullanıyorum,ayda bir değiştirilse olabilir,bir paket 2 seferde kullanılabilir,aylık maliyeti 3,5 tl civarında,kuşlar ızgaraların arasından gagalayıp yemliklerine koyup kemiriyor,hayvan ve insan sağlığına zararlı değil,zeytinyağı,içki gibi sıvı ürünlerin süzülmesindede kullanılan doğal bir malzeme.

4. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Çetin bey,

Çok teşekkür ederim. Kafesin sehpasını nereden ve ne kadara aldınız? ben int. gördüm ancak üzerinde tablası yoktu. Bunu siz kendinizmi ilave ettiniz?

5. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
  6. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler. Fiyat gayet uygun. Çok beğendim, kuşlarınıza ve size sağlıklı günler dilerim.

7. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    yardımcı olabildiğime sevindim,iyi dilekleriniz için Bilmukabele :)

8. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    :) Çetin hocam, bende de vision kafes var aynı boy. Ancak benim kuşlar nasıl beceriyorsa tuvaletlerini hep kafes dışına denk getiriyorlar :) Sizin sehpa üzeri çok temiz görünüyor. Sürekli sildiğinizden mi acaba :)

9. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    tünekleri biraz içeri çekmeniz gerekiyordur belkide,benim kuşlar dışarı yapmayı beceremiyor.

10. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Bende sanibird aldim 2 gun once cok guzel kokuyor goruntu olarakta guzel tavsiye ederim

Family is Sacred !

Sayfayı Paylaş