petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitaform kullanabilir miyim ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aygül Yıldırım tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Aygül Yıldırım

kuşum 2 aylık tüy dökümünde ve ishaldi ishal için avidiare diye ılac kullandım ve avisolun a,d,e vitamininden vardı eniştem kuşun ateşi var bu ilaçlar guzel değil vitaform almazsan 1 2 güne ölür dedi dün. vitaform kuşa iyi gelir mi? akşamları gayet neşeli oluyor, gece tünekte uyuyorken sabah kalktığımızda yerde uyuyor pek keyfi olmuyor bu tuy dokumunden olabilir mi ? .s

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Vitaform güzel bir ilactır. kullanabilirsin fakat dozunu iyi ayarlaman gerekir. o konuda dikkatli olman lazım

3. Aygül Yıldırım

ishal ilacını dun kestım avisol a,d,e yi verdim vitaform alana kadar ishali hala kesilmedi hatta daha da arttı bembeyaz yapıyor kakasını .s bir de vitaminin fiyatı ne kadardır?

4. Aygül Yıldırım

abimm gervit almış verdik 1 saat önce umarım iyi gelir..

5. Tevfik AKTUNÇ

Umarım, verdiğiniz yiyeceklere çok dikkat edin bu süre zarfında ve tabii ki ilacın kullanma şeklini de çok iyi ayarlamanız gerekiyor.

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Vitaformun fiyatı yanlıs hatırlamıyorsam 12TL olması gerekiyor.

7. Aygül Yıldırım

gervin vitaformdan daha iyi midir? almanyadan ithalmiş burun akıntısı da var kuşta ne yapmak gerekir ?

Sayfayı Paylaş