Karadeniz Pet

vitakraft adlı yem hakkında

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Vitafark adlı kuş yemi ve kuş kumunu öneriyormusunuz pet shoplardakı ortalama fiyat nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

Özür dilerim sanırım adını yanlış yazmısım Vİtakraft

20 tl gibi birsey 800 gr pakette satiliyor. en iyilerinden biri olarak anilir ama alirken tarihini mutalaka kontrol et ithalati ile ilgili sikintilar var diye duydum bu aralar

var saniyorum ici baya bi kalabalik vitakraft australian diye arastirirsan çıkar nette

Kaliteli yemlerdendir,

Tamam sağolasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

Kuş kumu nasıldır o da iyimidir

Vitafark adlı kuş yemi ve kuş kumunu öneriyormusunuz pet shoplardakı ortalama fiyat nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

Özür dilerim sanırım adını yanlış yazmısım Vİtakraft

ben kullanıyorum çok güzel çok kaliteli yem fakat biraz pahalı 20 lira 800gr içinde ayrı ayrı aldığın tüm ürünler var

kuş kumu 2 sene önce falan vardı şuan getirlmiyor bulsanızda tarihinide bakın eski tarihli bir ürün almayın kuş için en iyi markalardandır vitakfart

marka pahalı ama değer. Kalitesinde bir sıkıntı yok

kuş kumu çok şaşalı bir şey kullanmana gerek yok geneli aynı quik beyaz kumu var onu kullanabilirsin 3 lira 5 lira bişi

tek kuş besliyorsanız vitakraft yemi tavsiye ederim içersinde kivi,kil v.s. dahil birçok yararlı meyve ve tohum var

Geri