Karadeniz Pet

vitakraft Australian

• Konbuyu başlatan Numan Küçük
  • Başlangıç tarihi
N

Numan Küçük

Guest
Internet ten biraz alışveriş yaptım. Vitakraftin Australian diye bir yemi var icerigi değişik baya ondan aldım. Daha once kullanan var mı bu yemi nasıl acaba?
Bir de benim Şakirin kafesinde tabanda tel yok gazeteyi kemiriyor paso onun icinde zararsız talas siparişi verdim cozy'n fresh diye bisey o nasil olur acaba yorumlarınızı bekliyorum..

Internet ten biraz alışveriş yaptım. Vitakraftin Australian diye bir yemi var icerigi değişik baya ondan aldım. Daha once kullanan var mı bu yemi nasıl acaba?
Bir de benim Şakirin kafesinde tabanda tel yok gazeteyi kemiriyor paso onun icinde zararsız talas siparişi verdim cozy'n fresh diye bisey o nasil olur acaba yorumlarınızı bekliyorum..

gazete kağıdını çıkar a4 kağıdı koy kuşun için iyi olacakdır.gazete kağıdını kemirdiği için zehirleyebilir.:)

Googledan tag gelmiş aciklayici yorumlar yaparsaniz siteye yolu düşenler bilgilensinler.

Ya hacı ızgaran neden yok ki ?

Kuşların en sevdiği şeylerden biri o kağıtları kemirmek ama gazete olursa gazetenin boyası hayvanı "zamanla" zehirler. O yüzden a4 kağıdı koy zaten kopardığını atacaktır. şöyle bi gözlemle kuş yediği kağıdı çıkarıyor mu. çıkarıyorsa a4 e devam çıkarmıyorsa altı telli olan kafeslerden al şimdi kağıt zararlı değil diyorlar da nolur nolmaz :) kafesin altı telli olması çok daha iyi olur çünkü bazen kendi pisliklerini de yiyorlar eğer tel olursa o pislik aşağı düşer yiyemez keretalar :D

kafesinize mineralli gaga taşı ve mürekkep balığı kemiği mutlaka takılı olsun. ayrıca uzun zamandır bunu yapıyorsa alışkanlık yapmıştır bir süre renkli market broşürleri deneyin renkli ben hep onu kullanıyorum , 1 kere bende gazete kağıdı ile değiştirmiştim bu olay başıma gelmişti ama , broşürü hiç kemirmediler . hiç olmadı altında arkadaşların dediği gibi telli kafeslerden temin ediniz.

Geri