petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitakraft Australian

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Numan Küçük tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Numan Küçük

Internet ten biraz alışveriş yaptım. Vitakraftin Australian diye bir yemi var icerigi değişik baya ondan aldım. Daha once kullanan var mı bu yemi nasıl acaba?
    Bir de benim Şakirin kafesinde tabanda tel yok gazeteyi kemiriyor paso onun icinde zararsız talas siparişi verdim cozy'n fresh diye bisey o nasil olur acaba yorumlarınızı bekliyorum..

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    gazete kağıdını çıkar a4 kağıdı koy kuşun için iyi olacakdır.gazete kağıdını kemirdiği için zehirleyebilir.:)

3. Numan Küçük

Googledan tag gelmiş aciklayici yorumlar yaparsaniz siteye yolu düşenler bilgilensinler.

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Ya hacı ızgaran neden yok ki ?

5. mustafa_2.3

Kuşların en sevdiği şeylerden biri o kağıtları kemirmek ama gazete olursa gazetenin boyası hayvanı "zamanla" zehirler. O yüzden a4 kağıdı koy zaten kopardığını atacaktır. şöyle bi gözlemle kuş yediği kağıdı çıkarıyor mu. çıkarıyorsa a4 e devam çıkarmıyorsa altı telli olan kafeslerden al şimdi kağıt zararlı değil diyorlar da nolur nolmaz :) kafesin altı telli olması çok daha iyi olur çünkü bazen kendi pisliklerini de yiyorlar eğer tel olursa o pislik aşağı düşer yiyemez keretalar :D

6. Deniz Güngör

Deniz Güngör New Member

Beğenileri:
    0
    kafesinize mineralli gaga taşı ve mürekkep balığı kemiği mutlaka takılı olsun. ayrıca uzun zamandır bunu yapıyorsa alışkanlık yapmıştır bir süre renkli market broşürleri deneyin renkli ben hep onu kullanıyorum , 1 kere bende gazete kağıdı ile değiştirmiştim bu olay başıma gelmişti ama , broşürü hiç kemirmediler . hiç olmadı altında arkadaşların dediği gibi telli kafeslerden temin ediniz.

Sayfayı Paylaş