petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vıtakraft muhabbet yemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tuncay ÇAĞATAY tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Tuncay ÇAĞATAY

Selam arkadaslar.ilk ciktigi gunden beri israrla onerilen yem markasi olan vitakraft in Avusturya modeli olan yani ismi VITAKRAFT AUSTRALIAN olan yemini meragim sonucu 15 tl verip aldim.cokta pahali bir yem ve kaliteli dediler.zaten bendede 2 kus oldugu icin parasina bakmadim bile.ama dikkat ettim kuslarin cok severek yedigini soylemicem.neden kaynaklaniylr olabilir acaba?

2. Duranettin ERAYDIN

Bende ilk aynı niyetle 15 lira verip almıştım kokusu biraz değişik zamanla alışırlar benimkilerde başta öyle yapmışlardı şimdi yiyorlar tüy renklerini daha canlı yaptığını zaman içinde gözlemledim.

3. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    İçinde ilk defa gördüğü şeyler var ya ondan şaşırıyorlar ilk başta bence, benimki alıştı severek yiyor 2 aydır :)

4. Abdullah AKBULUT

5. Duranettin ERAYDIN

6. Tuncay ÇAĞATAY

gayet hesapli.birkac paket almam lazim.yoksa kargoyh karsilamaz.

7. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    alacaktımda kargo fiyatı 8 lira birkaç paket almak lazım veya farklı şeylerde alıp onuda sepete atmak iyi olur

8. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    istanbul beşiktaş için 3,82 TL kargo çıkardı :)

9. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
  10. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    Migros'larda da kedi-köpek-kuş yemlerinde %50 indirim var, mavi boncuk, chit chat ve bonnie var. Mavi boncuK 2.90 gibi bir fiyattı sanırım.

11. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar az önce sipariş ettim 5 paket vitakraft hepsiburada'dan 49 TL (Kargo,KDV dahil)
    üsküdar-kadıköy-beşiktaş ta henüz bu ürünü 20 tl altında görmedim .
    Kuşunuzu şımartın bence :)

12. Sevtap DERİN

Ben şu anda Mavi Boncuk ve GardenMix ballı kullanıyorum. Bunlar bitince Vıtakraft Australian bulabilirsem -ki umarım bulurum- mutlaka onu alacağım bu sefer.

13. armand0

armand0 Guest

Bonnie bakmak lazım teşekkürler bilgilendirme için

14. Tuncay ÇAĞATAY

vallaha dedigim gibi benim kuslar pek istahli yemiyor.

15. onurdondu1

kredi kartımda para olsa alırdım diğer sitelere baktım 20 liradan ucuz bulamadım bence mükemmel fiyat

16. ismail kaan

Bende 15tlye almıştım ilk kaçan kuşum kullandı iştahla yiyodu şimdiki oğluşumda biri bitmeden resmen diğerine geçmek istiyo :D

17. Tuncay ÇAĞATAY

arkadaşlar kuşlar bu yemi yemiyor diyordum ama ister inanın ister inanmayın tam 25 dk dır yemliğin başından kalkmadı ve çıtır çıtır ses geliyor yedikçe.

Sayfayı Paylaş