Karadeniz Pet

Vıtakraft muhabbet yemi

• Konbuyu başlatan Tuncay ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tuncay ÇAĞATAY

Guest
Selam arkadaslar.ilk ciktigi gunden beri israrla onerilen yem markasi olan vitakraft in Avusturya modeli olan yani ismi VITAKRAFT AUSTRALIAN olan yemini meragim sonucu 15 tl verip aldim.cokta pahali bir yem ve kaliteli dediler.zaten bendede 2 kus oldugu icin parasina bakmadim bile.ama dikkat ettim kuslarin cok severek yedigini soylemicem.neden kaynaklaniylr olabilir acaba?

Bende ilk aynı niyetle 15 lira verip almıştım kokusu biraz değişik zamanla alışırlar benimkilerde başta öyle yapmışlardı şimdi yiyorlar tüy renklerini daha canlı yaptığını zaman içinde gözlemledim.

İçinde ilk defa gördüğü şeyler var ya ondan şaşırıyorlar ilk başta bence, benimki alıştı severek yiyor 2 aydır :)

gayet hesapli.birkac paket almam lazim.yoksa kargoyh karsilamaz.

istanbul beşiktaş için 3,82 TL kargo çıkardı :)

Migros'larda da kedi-köpek-kuş yemlerinde %50 indirim var, mavi boncuk, chit chat ve bonnie var. Mavi boncuK 2.90 gibi bir fiyattı sanırım.

arkadaşlar az önce sipariş ettim 5 paket vitakraft hepsiburada'dan 49 TL (Kargo,KDV dahil)
üsküdar-kadıköy-beşiktaş ta henüz bu ürünü 20 tl altında görmedim .
Kuşunuzu şımartın bence :)

Ben şu anda Mavi Boncuk ve GardenMix ballı kullanıyorum. Bunlar bitince Vıtakraft Australian bulabilirsem -ki umarım bulurum- mutlaka onu alacağım bu sefer.

vallaha dedigim gibi benim kuslar pek istahli yemiyor.

kredi kartımda para olsa alırdım diğer sitelere baktım 20 liradan ucuz bulamadım bence mükemmel fiyat

Bende 15tlye almıştım ilk kaçan kuşum kullandı iştahla yiyodu şimdiki oğluşumda biri bitmeden resmen diğerine geçmek istiyo :D

arkadaşlar kuşlar bu yemi yemiyor diyordum ama ister inanın ister inanmayın tam 25 dk dır yemliğin başından kalkmadı ve çıtır çıtır ses geliyor yedikçe.

Geri