petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitakraft rezaleti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve engindokur tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. engindokur

arkadaşlar ben hep versele laga kullanıyordum ve çok memnundum.Fakat heveslenip son iki kez vitakraft austrilan aldım.İlk aldığım harikaydı içinde kivi parçaları ve papatya dahil pakette yazan herşey vardı.Ve kokusu çok gğzeldi fakat şimdi alığım da ne kivi ne papatya var.boşuna dünyanın parasını verdim.Birdahada almayı düşünmüyorum versele lagaya devam.

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    ben kivi parçası farketmedim ama iki defadır aldığımda papatya ve farklı bitkiler oluyor. bonnie ile vitakraft karıştırdığımda çok tozlu oluyordu bonnieyi bitirdim. toz halen var sanırım vitakraftta toz var oyüzden bende değiştirebilirim

3. engindokur

valla ne kivi ne pğapatya hiçbiri ypok.bidahada almam.en iyisi versele laga

4. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    evet toz ve kum çok var. hatta minik taşlar da var. ayrıca iri taneli yemler var bugday gibi onlarıda yemedi. onun dışında çok yiyor o ayrı. Benimde ilk paketim ama sanırım son olacak. versele laga , vitte mole ve bonnie cok övülüyor hangisine geçsem yada hangi ikisini karıştırıp kullansam tavsiyeniz?

5. engindokur

versele lagayı tek geçerim. vitta molen buralarda bulunmadığı için kullanmadım bonnie ise mavi boncuk ile aynı.sadece paket farklı.Yani aynı firmanın iki farklı ambalajı ben kullandım tavsiye etmiyorum.
    Ben hala 15 tl verip aldığım vitakrafta yanıyorum.

Sayfayı Paylaş