Karadeniz Pet

vitakraft yem tavsiye edermisiniz ??

bora_19mys

Meraklı Üye
w2frz.jpg

arkadaşlar yeni bugün aldım sizce kullanayım mı ?

Ben bu yemi kullanmaya başladığımdan beri ( 3-4 ay oluyor ) kuşumdaki yağlanma azaldı, daha çok uçabiliyor yorulmadan. Tavsiye ederim. Kaç paray satın aldınız?

hepsiburada.com dan aldım arayıp itiraz ettim fiyata ama fiyat sıkıntı değilde sağlıklı olsunlarda kuşlara faydası olsun yeter :)

Hakan bey yemler elinizde ulaştıysa son kullanma tarihine bakarmısınız bende almayı düşünüyorumda ona göre son kullanma tarihleri az kalmışsa ona göre sipariş vericem.

az sayda kuşunuz varsa yani 1-3 arası kullanın derim ama 5-6 kuş besliyorsanız para ziyanı bence aldığınız uygun yemin içine extra tohumlar katarak yeminizi daha uyguna kuvvetlendirebilirsiniz

az sayda kuşunuz varsa yani 1-3 arası kullanın derim ama 5-6 kuş besliyorsanız para ziyanı bence aldığınız uygun yemin içine extra tohumlar katarak yeminizi daha uyguna kuvvetlendirebilirsiniz

Ben de böyle düşünüyorum. Benim gibi 1 kuşu olan arkadaşlar için ideal. Ama üreticileri batırır.

Ercan abi dediğine katılıyorum zaten fiyat olarak normal yemlerin 3 4 katı fiyatında .Ben 1 çift beslediğim için almayı düşünüyorum.

benim 2 tane var ercan abi hangi tohumları ilave etmemi tavsiye edersiniz?

aspür keten turp nijer.

tşk ederim abi bu paketi bitirdikten sonra yaparım abi bide bonnie balı kraker aldım parçaladım elimle sanki yapışkan kullanmışlar gibi geldi beyaz parcacıklar var sanki kuşlara vereyim mi sence ?

Yem bence çok güzel kuş tam ihtiyacıkadar yiyor bbende hepsi buradadan indirimdeyken almistim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Kraker versele laga dan başka verme bence

Yem bence çok güzel kuş tam ihtiyacıkadar yiyor bbende hepsi buradadan indirimdeyken almistim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Kraker versele laga dan başka verme bence

Gittigidiyor 4 tl daha ucuz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri