Karadeniz Pet

Vitakraft yem

Korhan KARAOREN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba arkadaslar,
bugun deneme amacli yarim kilo Vitakraft marka yem aldim. Icinde %1 oraninda kurutulmus havuc,%0.4 oraninda kurutulmus okaliptus yapragi ve cok az oranda bal var. Kizil dari tanelerinin oransal olarak diger kullandigim yemlere gore fazla olusu dikkati cekti.
Kuslarim cok sevdi, yumuldular adeta.

PqQdlb.jpg
mPEbMy.jpg

Güzel görünüyor

Son düzenleme:
yarim kilosu yaklasik 6,40 TL, bu siteden daha once ogrendigime gore Turkiye de imalata baslayacaklarmis seneye.

[MENTION=14497]Korhan KARAOREN[/MENTION] Gayet başarılı. İçerik olarak Versele-Laga yla benzerlikleri çok. Sadece okaliptus yaprağı ve havuç extrası var vitakraft ta. Güzel seçim. Afiyetle yesinler inşallah. Şu anda Türkiye'ye gelmiyor maalesef.

Son düzenleme:
Görüntü olarak da Versele Lagaya benziyor. Türkiye'ye gelirse almayı düşünüyorum.

hangi siteden adlınız yemi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

bende kuzenimden istedim Almanyadan 2 paket getirdi bana ama bendeki paketler eskiden burda satılanlarla aynı austrilan olanlardan sizin paketler farklıymıs

bizim burada ki hobi marketten aldim, sadece yarim kiloluk satiyorlar,petshoplar da goremedim. Uzerinde kus basina gunde 10 gr (1-2 cay kasigi ) verin diye yaziyor uzerinde, ama benimkiler bununla yetinecek gibi gorunmuyor :)

Galler de yasiyorum.

Bildiğim en kaliteli yem markası. Ancak Vitakraft Australian'dan daha küçük taneleri var diye hatırlıyorum.

benim keratalar agzinin tadini biliyor :). bir de Vitakraftin %2.5 kurutulmus ebegumeci cicegi ve %2 kurutulmus maydanoz katkili tipi var, biraz daha pahali.

Turkiye ye gelecegim zaman bavula koyarim 10-15 paket o zaman :)
Donerken de bavulu akilli yemlik ile doldurmayi dusunuyorum, buralarda pek kullanilmiyor. zaten satilanlar da 30-40 TL gibi fiyatlardan satiliyor. Istanbul da 5 TL almistim gecen sene.

Turkiye ye gelecegim zaman bavula koyarim 10-15 paket o zaman :)
Donerken de bavulu akilli yemlik ile doldurmayi dusunuyorum, buralarda pek kullanilmiyor. zaten satilanlar da 30-40 TL gibi fiyatlardan satiliyor. Istanbul da 5 TL almistim gecen sene.

usta gelirken bana 5 paket getir sana 2 katı fiyat :) ciddi alıcı

gelmeden once haberdar ederim