petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vıtalmax hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba arkadaşlar vitalmax kullanan oldu mu?içeriği b kompleks ve beraberinde diğer provitamin içeriyor?

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    bu vital max ın resmi var mı nette bulamadım?

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Eklerim almayı düşünüyorum

4. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
  5. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Mustafa bey bugun veteriner hekim ilaçları satan yerden 5kg kaptan bölünmüş içerisinde tüm vitaminler olan ve amino asit içeren bölünmüş Şişe aldım,Kanatlı hayvanlar için iyi olduğunu söyledi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

Daha önce aldığım büyük bidon karışımdan bölünmüş vitamini bugun vitalmax ile değiştirdim,bakalım birde bunu deneyeceğim,Kullanıcılar varsa Kullanım Şekli ile alakalı bilgi verebilirler mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:24 --

Vitalmax kullanan oldu mu?arkadaşlar

6. engindokur
    Gizli

ben kullanmadım ama sana tavsiyem bundan sonraki alışında sera vitamin plus v kullanman.biraz pahalı ama 1 sene gidiyo

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. vıtalmax 50ml muhabbet kusu

,
  2. vıtalmax