Karadeniz Pet

Vitamax 100

eyupcan27

Yeni Üye
Merhaba abilerim kuşum hasta gibi ve vitamin kullanmak istiyorum bir abim bunu önerdi vitalmax 100 Sizce nasıl ? Kuşumun sıkıntısı ise Kendini kabartıyor boynu bükük duruyor ve popsundan nefes alırmıs gibi oluyor ara sırada gagasını acıp kapıyor Lütfen yardım ne yapmam lazımmmm??? ( Ara sıra pisliği popsuna yapışmış görüyorum )

Son düzenleme:
Kuşunuza vitamin verirken marka tercihini iyi yapın, eğer evde doğal vitamin varsa ilk önce onlardan kullanın meyve vs. gibi... İshal olmuş olabilir ıslak sebze vermeyin, şimdilik hazır vitamin takviyesi yapın Avisol multivitamin tavsiye ederim her kullanışta bir suluğa 3 damla yetecektir...

Son düzenleme:
Merhaba abilerim kuşum hasta gibi ve vitamin kullanmak istiyorum bir abim bunu önerdi vitalmax 100 Sizce nasıl ? Kuşumun sıkıntısı ise Kendini kabartıyor boynu bükük duruyor ve popsundan nefes alırmıs gibi oluyor ara sırada gagasını acıp kapıyor Lütfen yardım ne yapmam lazımmmm??? ( Ara sıra pisliği popsuna yapışmış görüyorum )

Vitalmax ben kullanıyorum,tüy değişiminde stres anlarında yanılmıyorsam aminoasit de içeriyor,ama sizin kuş soğuk almış olmasın

Son düzenleme:
Ben ara ara kullanıyorum, yarım lt suya 5 damla damlatıyorum..vitamin+mineral+protein kombinasyonu diyor kutucugunda.. yalnız dediğiniz şeye iyi gelir mi bilemiycem..